Český pohár XCO MTB 2019


SportSoft - timing & resulting

Průběžné pořadí po kategoriích

Jméno:

Muži Elita/Pod 23 (19-29 let)

PořadíJménoRočník StátKlub#1#2#3#4#5#6Celkem 
1. ŠKARNITZL Jan1986 CZE Mitas Mercedes-Benz Praha Trek 240200120240170---970 Detail
2. CINK Ondrej1990 CZE KROSS RACING TEAM ---300300---300---900 Detail
3. VASTL Jan1995 CZE SUPERIOR XC TEAM ---170240200150---760 Detail
4. PAPRSTKA Tomáš1992 CZE EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 150110200170120---750 Detail
5. ULÍK Matěj1997 SVK EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 12015015015096---666 Detail
6. WAWAK Bartlomiej1993 POL Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team 300---------240---540 Detail
7. ZADÁK David1999 CZE ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 839617078105---532 Detail
8. JELÍNEK Josef1998 CZE Mitas Mercedes-Benz Praha Trek 11062130130100---532 Detail
9. KOBES Lukáš1996 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 130120105---130---485 Detail
10. HELTA Filip1997 POL SGR SPECIALIZED 200130------89---419 Detail
11. ŠEVCŮ Tomáš1997 CZE AMENITY EXTREM SPORT TEAM 96861006669---417 Detail
12. KUNÁŠEK Josef2000 CZE EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 7465807480---373 Detail
13. VOBECKÝ Zdeněk1989 CZE FANY CYCLING TEAM 1008909683---368 Detail
14. POSPÍŠIL Filip1998 CZE EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 6668768068---358 Detail
15. FLÁMA Tomáš1997 CZE TS Bohemia Bike Team 658096720---313 Detail
16. BÁRTEK David1998 CZE AMENITY EXTREM SPORT TEAM 54---899272---307 Detail
17. KULHAVÝ Jaroslav1985 CZE Jaroslav Kulhavy Cycling Team 1050------200---305 Detail
18. STLOUKAL Štěpán2000 CZE ACT LERAK Blansko 4569685865---305 Detail
19. SWENSON Keegan1994 USA USA Cycling ---------300------300 Detail
20. ŠORF Pavel1999 CZE HAVEN TEAM 7242676347---291 Detail
21. MORÁVEK Zdeněk1996 CZE SUPERIOR RIDERS 5855585959---289 Detail
22. TOMÁŠEK Alvin2000 CZE EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN ---78838640---287 Detail
23. BULIS Roman1991 CZE 4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 6059575258---286 Detail
24. BENDA Michal1983 CZE TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA 5550666542---278 Detail
25. PĚGŘÍM Filip2000 CZE TJ TŽ TŘINEC 5253655652---278 Detail
26. JIROUŠ Samuel2000 CZE ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM ---9278078---248 Detail
27. STOŠEK Martin1994 CZE VITALO FUTURE CYCLING ---240---0------240 Detail
28. VÁGNER Marek1989 CZE KRABCYCLES 5064---6164---239 Detail
29. SWÁROVSKÝ Michal1998 CZE ZPcyklo PROOFY Corratec team 536062---62---237 Detail
30. JEŽEK Petr1992 CZE SUPERIOR RIDERS 496356---67---235 Detail
31. SKÁLA Jaromír1998 CZE Mitas Mercedes-Benz Praha Trek 9272070------234 Detail
32. MORÁVEK Tomáš1999 CZE ZPcyklo PROOFY Corratec team 80830---63---226 Detail
33. TVARÓG Martin2000 CZE HEAD PRO TEAM OPAVA 610546744---226 Detail
34. ŘÍMAN Jakub2000 CZE TJ AŠ Mladá Boleslav ---668669------221 Detail
35. OŠŤÁDAL Jiří1993 CZE EnjoyRiding team 4746---6453---210 Detail
36. HAMAN Martin1984 CZE SUPERIOR RIDERS 78670570---202 Detail
37. KOßACK Janik2000 GER SSV Mounty Altenberg ---5772---61---190 Detail
38. VEJDA Michal1994 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 464405445---189 Detail
39. KADLEC Jakub1997 CZE VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM 63------6257---182 Detail
40. ŠULC Jakub1996 CZE Maloja - Rocky Mountain Team 59---6951------179 Detail
41. KUBÍN Filip1995 CZE GT OPPORTUNITY BRNO 674963---------179 Detail
42. RAUCHFUSS Marek1990 CZE KROSS Bike Ranch team 170---------------170 Detail
43. MALÝ Matěj2000 CZE AMENITY EXTREM SPORT TEAM 76------4943---168 Detail
44. STOŠEK Viktor1991 CZE Maloja - Rocky Mountain Team 6845---50------163 Detail
45. BEDRNÍK Matěj2000 CZE ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 51------5356---160 Detail
46. BENEŠ Jan1990 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team ---7670---------146 Detail
47. LAVIČKA Jan1998 CZE SUPERIOR RIDERS 390---5549---143 Detail
48. KARPIERZ Wojciech2000 POL UKS DREAM-BIKE BIELAWA ---700---66---136 Detail
49. MERIAČ Tomáš2000 SVK Slovenský reprezentačný tím 70---------60---130 Detail
50. HEIGL Philipp1993 AUT Sportunion Bikestore.cc Team 69------60------129 Detail
12
 

Případné připomínky a dotazy k bodování posílejte na cpxcmtb@sportsoft.cz.

 
© 2019 Czech MTB s.r.o., created by SportSoft