Český pohár XCO MTB 2019


SportSoft - timing & resulting

Průběžné pořadí po kategoriích

Jméno:

Muži Elita/Pod 23 (19-29 let)

PořadíJménoRočník StátKlub#1#2#3#4#5#6Celkem 
1. CINK Ondrej1990 CZE KROSS RACING TEAM ---300300---------600 Detail
2. ŠKARNITZL Jan1986 CZE Mitas Mercedes-Benz Praha Trek 240200120---------560 Detail
3. PAPRSTKA Tomáš1992 CZE EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 150110200---------460 Detail
4. ULÍK Matěj1997 SVK EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 120150150---------420 Detail
5. VASTL Jan1995 CZE SUPERIOR XC TEAM ---170240---------410 Detail
6. KOBES Lukáš1996 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 130120105---------355 Detail
7. ZADÁK David1999 CZE ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 8396170---------349 Detail
8. HELTA Filip1997 POL SGR SPECIALIZED 200130------------330 Detail
9. JELÍNEK Josef1998 CZE Mitas Mercedes-Benz Praha Trek 11062130---------302 Detail
10. WAWAK Bartlomiej1993 POL Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team 300---------------300 Detail
11. ŠEVCŮ Tomáš1997 CZE AMENITY EXTREM SPORT TEAM 9686100---------282 Detail
12. FLÁMA Tomáš1997 CZE TS Bohemia Bike Team 658096---------241 Detail
13. STOŠEK Martin1994 CZE VITALO FUTURE CYCLING ---240------------240 Detail
14. KUNÁŠEK Josef2000 CZE EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 746580---------219 Detail
15. POSPÍŠIL Filip1998 CZE EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 666876---------210 Detail
16. VOBECKÝ Zdeněk1989 CZE FANY CYCLING TEAM 100890---------189 Detail
17. STLOUKAL Štěpán2000 CZE ACT LERAK Blansko 456968---------182 Detail
18. ŠORF Pavel1999 CZE HAVEN TEAM 724267---------181 Detail
19. KUBÍN Filip1995 CZE GT OPPORTUNITY BRNO 674963---------179 Detail
20. BULIS Roman1991 CZE 4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 605957---------176 Detail
21. SWÁROVSKÝ Michal1998 CZE ZPcyklo PROOFY Corratec team 536062---------175 Detail
22. BENDA Michal1983 CZE TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA 555066---------171 Detail
23. MORÁVEK Zdeněk1996 CZE SUPERIOR RIDERS 585558---------171 Detail
24. RAUCHFUSS Marek1990 CZE KROSS Bike Ranch team 170---------------170 Detail
25. JIROUŠ Samuel2000 CZE ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM ---9278---------170 Detail
26. PĚGŘÍM Filip2000 CZE TJ TŽ TŘINEC 525365---------170 Detail
27. JEŽEK Petr1992 CZE SUPERIOR RIDERS 496356---------168 Detail
28. SKÁLA Jaromír1998 CZE Mitas Mercedes-Benz Praha Trek 92720---------164 Detail
29. MORÁVEK Tomáš1999 CZE ZPcyklo PROOFY Corratec team 80830---------163 Detail
30. TOMÁŠEK Alvin2000 CZE EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN ---7883---------161 Detail
31. ŘÍMAN Jakub2000 CZE TJ Auto Škoda Mladá Boleslav ---6686---------152 Detail
32. BENEŠ Jan1990 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team ---7670---------146 Detail
33. HAMAN Martin1984 CZE SUPERIOR RIDERS 78670---------145 Detail
34. BÁRTEK David1998 CZE AMENITY EXTREM SPORT TEAM 54---89---------143 Detail
35. KOßACK Janik2000 GER SSV Mounty Altenberg ---5772---------129 Detail
36. ŠULC Jakub1996 CZE Maloja - Rocky Mountain Team 59---69---------128 Detail
37. PRUDEK Dominik1998 CZE EthicSport Cycling team ---5174---------125 Detail
38. BACO Matej1998 SVK Finančné Centrum Team 6456------------120 Detail
39. HEIß Lucas1998 GER M-Wave Pro Team ---5861---------119 Detail
40. HOŘÁK Radek2000 CZE HEAD PRO TEAM OPAVA 62055---------117 Detail
41. TVARÓG Martin2000 CZE HEAD PRO TEAM OPAVA 61054---------115 Detail
42. VÁGNER Marek1989 CZE KRABCYCLES 5064------------114 Detail
43. STOŠEK Viktor1991 CZE Maloja - Rocky Mountain Team 6845------------113 Detail
44. ŠITNER Jaroslav1999 CZE GS cyklo team Jistebnice ---5459---------113 Detail
45. BREGENZER Alex1998 GER RV Viktoria Wombach ------110---------110 Detail
46. KULHAVÝ Jaroslav1985 CZE Jaroslav Kulhavy Cycling Team 1050------------105 Detail
47. ZAMROŹNIAK Jakub1996 POL JBG-2 CRYOSPACE ---105------------105 Detail
48. ŁUKASIK Krzysztof1993 POL JBG-2 CRYOSPACE ---100------------100 Detail
49. DRGA Daniel1992 SVK Finančné Centrum Team 4848------------96 Detail
50. OŠŤÁDAL Jiří1993 CZE EnjoyRiding team 4746------------93 Detail
12
 

Případné připomínky a dotazy k bodování posílejte na cpxcmtb@sportsoft.cz.

 
© 2019 Czech MTB s.r.o., created by SportSoft