Český pohár XC MTB 2010
Pořadí jednotlivců
|
Pořadí týmů
|
Pořadí značek kol
|
Registrace / výsledky
|
Oficiální stránky ČP XC MTB
Průběžné pořadí po kategoriích
Žáci II (13 - 14 let)
Kadeti (15 -16 let)
Junioři (17 - 18 let)
Pod 23 (19 - 22 let)
Elita (23 a více let)
Muži Open (19 a více let)
Masters (30 a více let)
Žákyně II (13 - 14 let)
Kadetky (15 -16 let)
Juniorky (17 - 18 let)
Ženy (19 a více let)
Příjmení:
Jméno:
Žáci II (13 - 14 let)
Pořadí
Jméno
Ročník
Stát
Klub
Značka kola
#1
#2
#3
#4
#5
#6
Celkem
1.
RAJCHART Jan
1996
CZE
AUTHOR TEAM STUPNO
AUTHOR
75
75
75
---
75
150
450
Detail
2.
ŠULC Jakub
1996
CZE
BIKE AND SKI BAKAJDA
Trek
55
65
60
---
60
110
350
Detail
3.
KOBES Lukáš
1996
CZE
VELOCLUB KOLÍN
65
38
55
---
55
120
333
Detail
4.
PRŮDEK Matěj
1997
CZE
BIKE 2000
Superior
45
50
65
---
50
90
300
Detail
5.
SROVNALÍK Filip
1996
CZE
4EVER Cyklo Bulis
36
36
---
---
65
130
267
Detail
6.
DUDEK Ondřej
1996
CZE
SK BP LUMEN ÚPICE
Apache
60
---
40
---
45
100
245
Detail
7.
LANGR Štěpán
1996
CZE
SCOTT CYCLING TEAM KOLÍN
26
40
45
---
34
64
209
Detail
8.
BERGMANN Michal
1996
CZE
SK BP LUMEN ÚPICE
Merida
24
30
36
---
28
56
174
Detail
9.
NOVÁK Jindřich
1996
CZE
BIKE AND SKI BAKAJDA
Scott
---
45
50
---
---
68
163
Detail
10.
HELIS Luděk
1996
CZE
MAIRACING TEAM
Merida
40
26
34
---
24
34
158
Detail
11.
KUNT Lukáš
1997
CZE
LOKO TRUTNOV RADIOKING
Scott
34
34
---
---
30
48
146
Detail
12.
KOLÁŘ Patrik
1997
CZE
MORAVEC MERIDA CZECH MTB TEAM
Merida
28
20
32
---
26
40
146
Detail
13.
KUČERA Ondřej
1996
CZE
SCOTT CYCLING TEAM KOLÍN
20
10
---
---
38
76
144
Detail
14.
SLAVÍK Lukáš
1997
CZE
LOKO TRUTNOV RADIOKING
Merida
---
32
---
---
40
72
144
Detail
15.
PREJDA Václav
1996
CZE
S.K. JIŘÍ TEAM OSTRAVA
MRX
22
24
38
---
---
32
116
Detail
16.
OUDA Matěj
1997
CZE
AUTHOR TEAM STUPNO
AUTHOR
---
---
22
---
32
60
114
Detail
17.
BARTOŇ Jan
1996
CZE
SCOTT CYCLING TEAM KOLÍN
Scott
12
18
17
---
22
44
113
Detail
18.
ŤOUPALÍK Adam
1996
CZE
CYKLO TEAM BUDVAR TÁBOR
Merida
50
55
---
---
---
---
105
Detail
19.
CAMRDA Pavel
1996
CZE
CYKLO TEAM BUDVAR TÁBOR
Merida
38
60
---
---
---
---
98
Detail
20.
KOHOUT Michal
1996
CZE
UP AND DOWN BIKE TEAM SUŠICE
schwinn
30
28
---
---
36
---
94
Detail
21.
SPUDIL Martin
1997
CZE
SP KOLO
HAIBIKE
10
14
24
---
16
28
92
Detail
22.
MUZIKÁŘ Ondřej
1996
CZE
AUTHOR TEAM STUPNO
AUTHOR
---
17
13
---
18
36
84
Detail
23.
FEJFAR Jakub
1997
CZE
SK BP LUMEN ÚPICE
Superior
9
15
28
---
---
30
82
Detail
24.
HYNEK Matouš
1996
CZE
MAPEI CYKLO KAŇKOVSKÝ
Scott
---
---
---
---
---
80
80
Detail
25.
VYKOUKAL Marek
1996
CZE
4EVER Cyklo Bulis
4EVER
16
7
16
---
17
24
80
Detail
26.
KŘÍŽEK Pavel
1997
CZE
SCOTT CYCLING TEAM KOLÍN
Scott
---
---
---
---
20
52
72
Detail
27.
FABIÁN Tomáš
1996
CZE
SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT
AUTHOR
13
16
26
---
---
---
55
Detail
28.
LICHÝ Lukáš
1996
CZE
KL SPORT MOST
KELLYS
32
22
---
---
---
---
54
Detail
29.
KRUMPHANZL Matyáš
1997
CZE
SP KOLO
Superior
11
6
30
---
---
---
47
Detail
30.
DVOŘÁČEK Adam
1996
CZE
CYKLOSPORTSTRATÍLEK SPORT KLUB
Scott
---
5
18
---
15
---
38
Detail
31.
KOLÁŘ Jakub
1996
CZE
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
GT
2
---
12
---
---
22
36
Detail
32.
JEŘÁBEK Jaromír
1996
CZE
SCOTT CYCLING TEAM KOLÍN
Axman
---
---
---
---
13
20
33
Detail
33.
KLAUKO Vojtěch
1997
CZE
Cykloteam Ostrov
---
---
---
---
11
18
29
Detail
34.
GLOMBEK Štěpán
1996
CZE
3SA UAX Racing Team
Cube
15
12
---
---
---
---
27
Detail
35.
NOHEJL Jakub
1997
CZE
SCOTT CYCLING TEAM KOLÍN
Scott
---
---
---
---
---
26
26
Detail
36.
VRÁNA Dominik
1996
CZE
SP KOLO
14
---
---
---
12
---
26
Detail
37.
ŠIMŮNEK Patrik
1996
CZE
Bike klub Kutná Hora
haike
5
9
11
---
---
---
25
Detail
38.
FANTA Jiří
1996
CZE
Tj Cykloprag
AUTHOR
18
4
---
---
---
---
22
Detail
39.
GUBALA Milan
1996
CZE
Ašští bajkeři
Marin
---
---
20
---
---
---
20
Detail
40.
KLEINER Petr
1997
CZE
Redpoint Pearl Izumi
Specialized
7
11
---
---
---
---
18
Detail
41.
SCHWARZ Flron
1996
GER
SSV Mounty Altenbag
17
---
---
---
---
---
17
Detail
42.
RUFFER Matěj
1997
CZE
TJ Lokomotiva Beroun
Trek
8
8
---
---
---
---
16
Detail
43.
DUŠEK Patrik
1987
CZE
ŽP Šport a.s
Rockmachine
---
---
15
---
---
---
15
Detail
44.
MAYER Daniel
1997
CZE
CK MTB MARATON HLINSKO
---
---
14
---
---
---
14
Detail
44.
KOČÍ Vojtěch
1997
CZE
Cykloteam Ostrov
Merida
---
---
---
---
14
---
14
Detail
46.
MATĚJČEK Martin
1997
CZE
CYKLO TEAM BUDVAR TÁBOR
---
13
---
---
---
---
13
Detail
47.
SVOBODA Tomáš
1997
CZE
SCOTT CYCLING TEAM KOLÍN
Scott
6
3
---
---
---
---
9
Detail
48.
SŮVA Petr
1996
CZE
FACTOR BIKE TEAM TEPLICE
Trek
4
---
---
---
---
---
4
Detail
49.
KORDAČ Petr
1997
CZE
Tj Cykloprag
3
---
---
---
---
---
3
Detail
50.
JÍLEK Filip
1996
CZE
TJ Lokomotiva Beroun
Trek
1
---
---
---
---
---
1
Detail
1
2
Případné připomínky a dotazy k bodování posílejte na
cpxcmtb@sportsoft.cz
.
© 2010
Český svaz cyklistiky
, created by
SportSoft