Český pohár XCO MTB 2018


SportSoft - timing & resulting

Průběžné pořadí po kategoriích

Jméno:

Junioři (17 - 18 let)

PořadíJménoRočník StátKlubZnačka kola#1#2#3#4#5#6Celkem 
1. DUDEK Tomáš2001U23CZE GAPP System - Cabtech MTB racing team 3934393939---190 Detail
2. JIROUŠ Samuel2000U23CZE ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 3432404040---186 Detail
3. ŘÍMAN Jakub2000U23CZE CYKLO TEAM KOLARNA 3535303737---174 Detail
4. TOMÁŠEK Alvin2000U23CZE Expres CZ Scott Team Kolín 3633373133---170 Detail
5. ELČKNER Lukáš2001U23CZE Jaroslav Kulhavy Cycling Team 3037382836---169 Detail
6. BEDRNÍK Matěj2000U23CZE ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 2639323235---164 Detail
7. KUNÁŠEK Josef2000U23CZE Expres CZ Scott Team Kolín 3231263327---149 Detail
8. HONSA František2000U23CZE ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 3724---3438---133 Detail
9. HOŘÁK Radek2000U23CZE Kolokrám 2926---3634---125 Detail
10. JEŽEK Tomáš2001U23CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM 33---253025---113 Detail
11. KARPIERZ Wojciech2000U23POL Polish National Team 1627163518---112 Detail
12. SCHIERL Jakub2000U23CZE Expres CZ Scott Team Kolín 403827---------105 Detail
13. WIŚNIEWSKI Wiktor2001U23POL Polish National Team 77242930---97 Detail
14. HOMOLA Jakub2000U23CZE HEAD BIKE TJ OPAVA 222815---29---94 Detail
15. KUČERA Jakub2001U23CZE CK MTB MARATON Hlinsko 156232028---92 Detail
16. STOČEK Bruno2001U23CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM 2823326------89 Detail
17. PONÍŽIL Karel2001U23CZE 4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 1722102415---88 Detail
18. KRYŃSKI Piotr2001U23POL Polish National Team 03031---26---87 Detail
19. JENČUŠ Jakub2001U23SVK Slovak National team 1929------31---79 Detail
20. GARCZYK Paweł2000U23POL SGR Specialized 25151227------79 Detail
21. MALÝ Matěj2000U23CZE VRV TEAM 241361517---75 Detail
22. KOßACK Janik2000U23GER SSV Mounty Altenberg/ Focus Rapiro Racing 3836------------74 Detail
23. LUDVÍK Jaroslav2000U23CZE CK MTB MARATON Hlinsko 1020---1924---73 Detail
24. GUTIERREZ PRIETO Adair Zabdiel2001U23MEX CONADE CODE GTO CADENCIA.MX ---40------32---72 Detail
25. VONDRÁČEK Jaroslav2000U23CZE ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 23251---21---70 Detail
26. HLADÍK Josef2001U23CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM 3119013------63 Detail
27. VOLF Michal2000U23CZE Roman Kreuziger Cycling Academy 1821------19---58 Detail
28. HELIZANOWICZ Łukasz2001U23POL Polish National Team ---1829---0---47 Detail
29. VRBA Aleš2000U23CZE COPR TJ PŘEŠTICE 2122516---46 Detail
30. MAREK Oskar2001U23CZE ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 1311------20---44 Detail
31. MATĚJKA Tomáš2001U23CZE ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 3901814---44 Detail
32. ŠTYCH Jan2001U23CZE ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 01751012---44 Detail
33. WEINERT Simon2000U23GER RSV Team Auto-Riedel Schwarzenberg e.V. 21---22---------43 Detail
34. MALÝ Jakub2001U23CZE VRV TEAM 0514213---43 Detail
35. WACH Arkadiusz2001U23POL Polish National Team ------19---23---42 Detail
36. VYTLAČIL Štěpán2001U23CZE ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 68---1711---42 Detail
37. PECHOUT Matěj2001U23CZE TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA 0---11228---41 Detail
38. STLOUKAL Štěpán2000U23CZE KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 0101812------40 Detail
39. DAŃKOWSKI Dominik2000U23POL Polish National Team 4---13---22---39 Detail
40. FRITZ Benedikt2000U23GER ERTL Augsburg ---------38------38 Detail
41. SUKHNEV Valeriy2000U23RUS Team Saint Petersburg ------36---------36 Detail
42. GORSHKOV Artem2001U23RUS Team Saint Petersburg ------35---------35 Detail
43. TRNKA Marek2001U23SVK Slovak National team 1223------------35 Detail
44. IVANOV Nikolay2001U23RUS Team Saint Petersburg ------34---------34 Detail
45. PĚGŘÍM Filip2000U23CZE TJ TŽ TŘINEC 509146---34 Detail
46. BIEDROŃCZYK Maciej2000U23POL Luboń Skomielna Biała ------20---10---30 Detail
47. ARTEMEV Maksim2001U23RUS Team Saint Petersburg ------28---------28 Detail
48. MERIAČ Tomáš2000U23SVK Slovak National team 27---------------27 Detail
49. Podoba Kristián2000U23SVK Kaktus bike team Bratislava 1116------------27 Detail
50. ČECH Martin2000U23CZE KC KOOPERATIVA JABLONEC N.N. ---03230---26 Detail
123
 

Případné připomínky a dotazy k bodování posílejte na cpxcmtb@sportsoft.cz.

 
© 2018 Czech MTB s.r.o., created by SportSoft