MČR - výjezd do vrchu


  • 21.07.2018
  • Pec pod Sněžkou
SportSoft - timing & resulting

Seznam přihlášených závodníků

Vyberte kategorii

Zadejte závodníka

Příjmení:
Jméno:

Všechny kategorie

JménoRočníkKlubStátKategorie
BEZDĚK Pavel 1986 Protec- Sweepsport CZE MAST
BINDEROVÁ Petra 2003 HEAD BIKE TJ OPAVA CZE KKY
BOHDALOVSKÝ Jiří 2002 HEAD BIKE TJ OPAVA CZE K
BRAVENCOVÁ Denisa 2003 Short Bike Academy Opletal CZE KKY
ČÁP Lukáš 1984 HSK - cycling team CZE MAST
ČECH Jan 2002 HEAD BIKE TJ OPAVA CZE K
ČEJKA Daniel 1999 CK MTB Maraton Hlinsko CZE EXP
ČERVÍČEK David 2003 TJ Stadion Louny CZE K
DANĚK Jakub 2002 IVARCS-AUTHOR TEAM CZE K
DOLEŽAL Tomáš 2003 IVARCS-AUTHOR TEAM CZE K
DOUŠEK Tomáš 2000 Moravec team CZE J
HAŠEK Max 2002 Bagbike CZE K
HOLUB Filip 2003 GT OPPORTUNITY BRNO CZE K
HOVORKA Daniel 2001 Symbio+CE.energy CZE J
CHYBA Jiří 1979 NUTREND SPECIALIZED RACING CZE MAST
JEŘÁBEK Oldřich 2003 BICYKL TEAM ÚSTÍ n.Labem CZE K
JEŽEK Petr 1992 Hnízdil Team CZE ELIT
JEŽKOVÁ Hana 1990 GT OPPORTUNITY BRNO CZE Z
KADLECOVÁ Zuzana 2002 ADASTRA Sokol Veltěž CZE KKY
KLAUS Matěj 2001 BICYKL TEAM ÚSTÍ n.Labem CZE J
KNAPKOVÁ Denisa 1998 SUPERIOR RIDERS CZE Z
KOBLIHA Ondřej 1986 CYKLOTRENINK.COM CZE MAST
KOLLER Šimon 2003 HEAD BIKE TJ OPAVA CZE K
KRUPOVÁ Lucie 1999 Expres CZ Scott Team Kolín CZE Z
KUNÁŠEK Josef 2000 Expres CZ Scott Team Kolín CZE J
LETTOVSKÝ Tomáš 1996 BIKE 2000 CZE EXP
MACKOVÁ Pavlína 2000 Cykloklub Chýnov z.s. CZE JKY
MIŠOŇOVÁ Magdalena 2001 ADASTRA Sokol Veltěž CZE JKY
MORÁVEK Zdeněk 1996 GT OPPORTUNITY BRNO CZE ELIT
NĚMEC Jan 1973 MTBS Racing CZE MAST
NĚMEC Patrik 2001 Jaroslav Kulhavy cycling team CZE J
NESVADBA Jan 1991 ČEZ Cyklo team Tábor CZE ELIT
NOVÁKOVÁ Anežka 1999 PUSKINAK.CZ CZE Z
NOVOTNÁ Aneta 2003 ADASTRA Sokol Veltěž CZE KKY
OLEJNÍČEK Dušan 1965 GT OPPORTUNITY BRNO CZE MAST
PADĚRA František 1970 MORAVEC Team CZE MAST
PAPRSTKA Tomáš 1992 Expres CZ Scott Team Kolín CZE ELIT
PARTÍK Marek 2003 BICYKL TEAM ÚSTÍ n.Labem CZE K
PIETROŇ Filip 2002 HEAD BIKE TJ OPAVA CZE K
PITHART Jan 1978 DUKLA PRAHA CZE MAST
PLESKAČOVÁ Natálie 2003 Expres CZ Scott Team Kolín CZE KKY
SEIDLOVÁ Monika 2001 Short Bike Academy Opletal CZE JKY
SCHIERL Jakub 2000 Expres CZ Scott Team Kolín CZE J
SLAVÍČEK Jan 1969 Expres CZ-Scott Team Kolín CZE MAST
SPORYSCH Daniel 2003 IVARCS-AUTHOR TEAM CZE K
STOČEK Bruno 2001 IVARCS-AUTHOR TEAM CZE J
SUCHÁ Kateřina 2003 ADASTRA Sokol Veltěž CZE KKY
ŠKARNITZL Jan 1986 Mitas Trek CZE ELIT
ŠORM Jiří 1997 AEROTEC CZE ELIT
ŠŤASTNÝ Roman 1979 Rock Machine-Cyklomax CZE MAST
12

 

 
© 2019 Český svaz cyklistiky, created by SportSoft