Český pohár XCO MTB 2018


SportSoft - timing & resulting

Průběžné pořadí týmů



Celkové pořadí (všechny kategorie)

PořadíKlub#1#2#3#4#5#6Celkem 
1. IVAR CS - AUTHOR TEAM5514934925175035203076 Detail
2. ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM4654654085504882182594 Detail
3. Dukla Praha3123542942772785202035 Detail
4. ADASTRA SOKOL VELTĚŽ2952212632682892881624 Detail
5. Jaroslav Kulhavy Cycling Team2822372192942622001494 Detail
6. LYKO KLUB PRACHATICE2652182092202402621414 Detail
7. Expres CZ Scott Team Kolín283284263254267541405 Detail
8. MS BIKE ACADEMY RACING2351941822392602041314 Detail
9. Bikeclinic junior team2191801611971753461278 Detail
10. MORAVEC Team177170165172962581038 Detail
11. KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N128176163186133164950 Detail
12. Drahanský sport team132137116122129134770 Detail
13. Bike Freaks Holice11913814342115172729 Detail
14. HEAD BIKE TJ OPAVA13113711413513964720 Detail
15. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav1021479792114132684 Detail
16. GT OPPORTUNITY BRNO1331459612714134676 Detail
17. 4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.117119761529594653 Detail
18. CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ91946695100194640 Detail
19. bike club Mesto Touskov8792958973184620 Detail
20. CYKLO TEAM KOLARNA118112108139108---585 Detail
21. BEKO Bike Racing Team8683868684156581 Detail
22. Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team10017114910135---556 Detail
23. GAPP System - Cabtech MTB racing team11410786115132---554 Detail
24. CYKLO-Ski klub Polička7893969510774543 Detail
25. BIKE 200094100911104492531 Detail
26. TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA532410197101110486 Detail
27. BIKE PRO RACING6065866580128484 Detail
28. CK LOKO Rakovník7269548153114443 Detail
29. TUFO CykloZákladna Otrokovice5471715677104433 Detail
30. Polish National Team------207---220---427 Detail
31. kola-bbm.cz788377845528405 Detail
32. KKW Whyte Nexelo Wałbrzych36103125---105---369 Detail
33. Mitas TREK76747310438---365 Detail
34. Symbio+CE.Energy87823410348---354 Detail
35. VRV TEAM773355533880336 Detail
36. CK MTB MARATON Hlinsko7755517279---334 Detail
37. COPR TJ PŘEŠTICE77535279670328 Detail
37. Team Saint Petersburg------328---------328 Detail
39. AC SPARTA PRAHA Cycling junior676763476212318 Detail
40. NUTREND SPECIALIZED RACING7569754651---316 Detail
41. Warszawski Klub Kolarski11338124---40---315 Detail
42. CONADE CODE GTO CADENCIA.MX60116---6866---310 Detail
43. N1 BMC TEAM4064597174---308 Detail
44. CK Bítovská662544583968300 Detail
45. Short Bike Academy Opletal3180586357---289 Detail
46. BICYKL TEAM ÚSTÍ n.Labem363339475380288 Detail
46. Dresdner SC 1898654870105------288 Detail
48. SP KOLO LOAP SPECIALIZED534540621072282 Detail
48. ENDEKA BASSTA team---155127---------282 Detail
50. Slovak National team9791------83---271 Detail
1234567
 

Případné připomínky a dotazy k bodování posílejte na cpxcmtb@sportsoft.cz.

 
© 2018 Czech MTB s.r.o., created by SportSoft