Český pohár XCO MTB 2020


SportSoft - timing & resulting

Průběžné pořadí po kategoriích

Jméno:

Muži Elita/Pod 23 (19-29 let)

PořadíJménoRočník StátKlub#1#2#3#4Celkem 
1. CINK Ondřej1990 CZE Kross Racing Team 300300------600 Detail
2. ŠKARNITZL Jan1986 CZE CYKLOSTAR Trek Mercedes-Benz PRAHA 230280------510 Detail
3. VASTL Jan1995 CZE Pushbikers XC Team 250250------500 Detail
4. KOBES Lukáš1996 CZE GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team 220230------450 Detail
5. PAPRSTKA Tomáš1992 CZE EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 180220------400 Detail
6. JELÍNEK Josef1998U23CZE CYKLOSTAR Trek Mercedes-Benz PRAHA 170150------320 Detail
7. PRŮDEK Matěj1997 CZE Multicraft MTB team 100200------300 Detail
8. SKÁLA Jaromír1998U23CZE ROUVY Specialized 130170------300 Detail
9. JIROUŠ Samuel2000U23CZE ROUVY Specialized 110180------290 Detail
10. MAROTTE Maxime1986 FRA Cannondale Factory Racing 280---------280 Detail
11. STOŠEK Martin1994 CZE FUTURE CYCLING - NORTHWAVE 0260------260 Detail
12. MARKT Karl1980 AUT Möbel Märki MTB Pro Team 260---------260 Detail
13. RAUCHFUSS Marek1990 CZE Ethic Sport cycling team ---240------240 Detail
14. EGGER Georg1995 GER LEXWARE Mountainbike Team 240---------240 Detail
15. BÁRTEK David1998U23CZE AMENITY EXTREM SPORT TEAM 76160------236 Detail
16. MORÁVEK Tomáš1999U23CZE CYKLOSTAR Trek Mercedes-Benz PRAHA 14082------222 Detail
17. ŠEVCŮ Tomáš1997 CZE AMENITY EXTREM SPORT TEAM 80140------220 Detail
18. GIGER Fabian1987 SUI Maloja Pushbikers MTB 200---------200 Detail
19. FLÁMA Tomáš1997 CZE TS BOHEMIA BIKE TEAM 69130------199 Detail
20. KUČERA Jakub2001U23CZE EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 88110------198 Detail
21. RAJCHART Jan1996 CZE Ethic Sport cycling team 0190------190 Detail
22. ULIK Matej1997 SVK EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 190---------190 Detail
23. VANÍČEK Šimon1999U23CZE ČEZ Cyklo Team Tábor 51120------171 Detail
24. JENČUŠ Jakub2001U23SVK EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 160---------160 Detail
25. JEŽEK Petr1992 CZE SUPERIOR RIDERS 7088------158 Detail
26. HULA Robert2000U23CZE EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 6586------151 Detail
27. BREGENZER Alex1998U23GER 150---------150 Detail
28. KADLEC Jakub1997 CZE VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM 6880------148 Detail
29. ELČKNER Lukáš2001U23CZE CYKLOSTAR Trek Mercedes-Benz PRAHA 7276------148 Detail
30. STLOUKAL Štěpán2000U23CZE ACT LERAK Blansko 5690------146 Detail
31. BENEŠ Jan1990 CZE MS Bike Academy racing 6678------144 Detail
32. MORÁVEK Zdeněk1996 CZE SUPERIOR RIDERS 6769------136 Detail
33. PECHOUT Matěj2001U23CZE TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA 5868------126 Detail
34. HOŘÁK Radek2000U23CZE TEAM CYKLOTRENER VARNSDORF 5372------125 Detail
35. PĚGŘÍM Filip2000U23CZE TJ TŽ TŘINEC 6164------125 Detail
36. STOŠEK Viktor1991 CZE Maloja - Rocky Mountain Team 6263------125 Detail
37. ŠULC Jakub1996 CZE Maloja - Rocky Mountain Team 6362------125 Detail
38. BAIR Mario2001U23AUT Racing Team Haiming 120---------120 Detail
39. HLADÍK Josef2001U23CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM 6456------120 Detail
40. BENDA Michal1983 CZE TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA 5065------115 Detail
41. MALÝ Matěj2000U23CZE AMENITY EXTREM SPORT TEAM 4370------113 Detail
42. HAMAN Martin1984 CZE SUPERIOR RIDERS 4861------109 Detail
43. HOVORKA Daniel2001U23CZE Ethic Sport cycling team 4759------106 Detail
44. KANĚRA Michal1986 CZE Ghost Team ---100------100 Detail
45. VEJDA Michal1994 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 3857------95 Detail
46. VOBECKÝ Zdeněk1989 CZE FANY CYCLING TEAM 900------90 Detail
47. HAMM Florian1999U23GER Stieglbauer Racingteam 86---------86 Detail
48. KUNÁŠEK Josef2000U23CZE EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 084------84 Detail
49. STEINHART Tobias1998U23GER Gonso-Simplon Racing Team 84---------84 Detail
50. HOLLAND Michael2000U23AUT Bike Team Kaiser 82---------82 Detail
12
 

Případné připomínky a dotazy k bodování posílejte na cpxcmtb@sportsoft.cz.

 
© 2020 Czech MTB s.r.o., created by SportSoft