Přihlašování na závody ČP XC MTB 2017


SportSoft - timing & resulting

Přístupové jméno a heslo pro hromadné oddílové přihlášky zůstavají v platnosti. Případně je obdržíte na vyžádání e-mailem, či telefonicky u kontaktní osoby společnosti SportSoft: Karel Hudeček, tel. 721141081, e-mail: cpxcmtb@sportsoft.czOd této doby se budete moci přihlásit na všechny závody ČP XCO a XCE ročníku 2017, včetně závodů MČR.
Pokud se nebudete moci zúčastnit, nezapomeňte se odhlásit. Pokud jste vyžili tzv. oddílovou přihlášku, lze odhlášení provést tam jednoduše odkliknutím příslušného závodníka z přihlášky. Pokud jste se hlásili jako jednotlivci, pošlete prosím jednoduchý e-mail s touto informací na adresu cpxcmtb@sportsoft.cz. Odhlášení provedeme my.
V seznamu členů jednotlivých klubů a oddílů najdete všechny držitele licencí dle aktuální databáze ČSC (stav k 5.4.2017). V případě, že někdo chybí, použijte přihlášku jednotlivce. Nezapomeňte vyplnit pole číslo licence (pro kategorie, kde je k účastni nezbytné).
 
Pokud máte nesrovnalosti s seznamu závodníků vašeho oddílu, je to z důvodu nedostatečného zápisu v databázi závodníků ČSC. Kontaktujte prosím pana Mixu, který je za novou databázi zodpovědný a jediný může provést opravu. Kontakt je mixa@kovopraha.cz. Do kopie uveďte prosím i organizační kontakt josef.dlohos@gmail.com, tak abychom Vás stihli správně zařadit a zkontrolovat zápis na závod. Děkujeme za pochopení a Vaši trpělivost, chyby však nejsou na straně pořadatelů STRABAG MTB Cupu 2017.

Systém stejně jako v minulosti respektuje směrnici ohledně garantovaého startovního čísla. Uzavření přihlášek bude vždy ve čtvrtek před závodem ve 12:00. Ke zveřejnění startovních čísel tedy dojde ve čtvrtek odpoledne.

Prosíme o zodpovědné vracení čipů po závodě. Potřebujeme je nejen pro jiné závody, ale i pro Váš další start.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Předběžná startovní listina - Český pohár XCE MTB - Praha

Předběžná startovní listina - Český pohár XCO MTB - Praha

Předběžná startovní listina - Český pohár XC MTB / dětské závody - Praha

Po závodech v Kutné Hoře nevrátili čip tito závodníci: XCE - 505 Ondřej Zelený, 412 Barbora Průdková, XCO - 157 David Andrle, 219 Vladislav Karásek, 650 Oskar Marek, 705 Sofie Joannidu.

Dle platného rozpisu by jim neměl být umožněn start na příštím závodě!!! Doufám, že čip přinesete alespoň do Prahy a této sankci se vyhnete.

Přihlásit se k víkendovým závodům je možno ještě v pátek od 17 do 18 hodin v závodní kanceláři. Dohlášky v sobotu a v neděli nejsou možné. Výdej čísel předem přihlášeným pro nedělní závod končí VŽDY 2 hodiny před startem dané kategorie. Čísla pro nedělní žákovské kategorie je tedy nutno vyzdednout již v sobotu odpoledne. Ukončení výdeje čísel pro sobotní Eliminátor je v sobotu v 10:00 pro VŠECHNY kategorie.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Pořadí ČP XCO MTB 2017

Pořadí ČP XCE MTB 2017Pořadí ČP XCO MTB 2016
Pořadí ČP XCE MTB 2016

Pořadí ČP XCO MTB 2015
Pořadí ČP XCE MTB 2015

Pořadí ČP XCO MTB 2014
Pořadí ČP XCE MTB 2014

Pořadí ČP XCO MTB 2013

Pořadí ČP XCO MTB 2012

STRABAG CUP 2012 (ve formátu pdf)
O.K. BAG MINIME TROPHY 2012 (ve formátu pdf)

Pořadí ČP XCO MTB 2011

STRABAG CUP 2011 (ve formátu pdf)
O.K. BAG MINIME TROPHY 2011 (ve formátu pdf)

Pořadí ČP XCO MTB 2010

STRABAG CUP 2010 (ve formátu pdf)
O.K. BAG MINIME TROPHY 2010 (ve formátu pdf)

 

 
© 2017 Český svaz cyklistiky, created by SportSoft