Přihlašování na závody ČP XC MTB 2017


SportSoft - timing & resulting

Přístupové jméno a heslo pro hromadné oddílové přihlášky zůstavají v platnosti. Případně je obdržíte na vyžádání e-mailem, či telefonicky u kontaktní osoby společnosti SportSoft: Karel Hudeček, tel. 721141081, e-mail: cpxcmtb@sportsoft.czOd této doby se budete moci přihlásit na všechny závody ČP XCO a XCE ročníku 2017, včetně závodů MČR.
Pokud se nebudete moci zúčastnit, nezapomeňte se odhlásit. Pokud jste vyžili tzv. oddílovou přihlášku, lze odhlášení provést tam jednoduše odkliknutím příslušného závodníka z přihlášky. Pokud jste se hlásili jako jednotlivci, pošlete prosím jednoduchý e-mail s touto informací na adresu cpxcmtb@sportsoft.cz. Odhlášení provedeme my.
V seznamu členů jednotlivých klubů a oddílů najdete všechny držitele licencí dle aktuální databáze ČSC. V případě, že někdo chybí, použijte přihlášku jednotlivce. Nezapomeňte vyplnit pole číslo licence (pro kategorie, kde je k účastni nezbytné).
 


Systém stejně jako v minulosti respektuje směrnici ohledně garantovaého startovního čísla. Uzavření přihlášek bude vždy ve čtvrtek před závodem ve 12:00. Ke zveřejnění startovních čísel tedy dojde ve čtvrtek v podvečer.

Prosíme o zodpovědné vracení čipů po závodě. Potřebujeme je nejen pro jiné závody, ale i pro Váš další start.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  • Přihláška
  • Přehled přihlášených závodníků
  • Statistika
  • Na této adrese budete moci sledovat live průběh závodu. Data budou občerstvována tak rychle, jak místní připojení k internetu dovolí :)
  • Přihlásit se k mistrovskému závodu v Brně je možno ještě v pátek od 15:30 do 18 hodin v závodní kanceláři. Dohlášky v sobotu a v neděli NEJSOU možné. Výdej čísel předem přihlášeným pro nedělní závod končí VŽDY 2 hodiny před startem dané kategorie. Čísla pro nedělní žákovské kategorie je tedy nutno vyzdednout již v sobotu odpoledne. Ukončení výdeje čísel pro sobotní Eliminátor je v sobotu v 10:00 pro VŠECHNY kategorie bez výjimky!
Předběžná startovní listina - MČR a Český pohár XCO MTB - Brno

Předběžná startovní listina - MČR a Český pohár XCE MTB - Brno

Předběžná startovní listina - MČR a ČP MINIME CUP LESY ČR / dětské závody - Brno

Po závodech v Bedřichově nevrátili čip tito závodníci: Jakub ELBADRI, Tomáš TITĚRA, Radka RABATINOVÁ, Pavlína MACKOVÁ, Tomáš MAROUL, Kata Blanka VAS, Barbara BOROWIECKA, Tomáš MORÁVEK, Štěpán STLOUKAL, Michal VÍCH, Milan MYŠÍK, Jaroslav STADTHERR, Jan VANER, Mateusz MASZKIEWICZ.


Pokud máte čip někde doma v garáži, tak nám ho přivezte.


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Pořadí ČP XCO MTB 2017

Pořadí ČP XCE MTB 2017Pořadí ČP XCO MTB 2016
Pořadí ČP XCE MTB 2016

Pořadí ČP XCO MTB 2015
Pořadí ČP XCE MTB 2015

Pořadí ČP XCO MTB 2014
Pořadí ČP XCE MTB 2014

Pořadí ČP XCO MTB 2013

Pořadí ČP XCO MTB 2012

STRABAG CUP 2012 (ve formátu pdf)
O.K. BAG MINIME TROPHY 2012 (ve formátu pdf)

Pořadí ČP XCO MTB 2011

STRABAG CUP 2011 (ve formátu pdf)
O.K. BAG MINIME TROPHY 2011 (ve formátu pdf)

Pořadí ČP XCO MTB 2010

STRABAG CUP 2010 (ve formátu pdf)
O.K. BAG MINIME TROPHY 2010 (ve formátu pdf)

 

 
© 2018 Český svaz cyklistiky, created by SportSoft