Český pohár XCO MTB 2018


SportSoft - timing & resulting

Průběžné pořadí týmů



Celkové pořadí (všechny kategorie)

PořadíKlub#1#2#3#4#5#6Celkem 
1. IVAR CS - AUTHOR TEAM551493------------1044 Detail
2. ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM465465------------930 Detail
3. Dukla Praha312354------------666 Detail
4. Expres CZ Scott Team Kolín283284------------567 Detail
5. Jaroslav Kulhavy Cycling Team282237------------519 Detail
6. ADASTRA SOKOL VELTĚŽ295221------------516 Detail
7. LYKO KLUB PRACHATICE265218------------483 Detail
8. MS BIKE ACADEMY RACING235194------------429 Detail
9. Bikeclinic junior team219180------------399 Detail
10. MORAVEC Team177170------------347 Detail
11. KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N128176------------304 Detail
12. GT OPPORTUNITY BRNO133145------------278 Detail
13. Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team100171------------271 Detail
14. Drahanský sport team132137------------269 Detail
15. HEAD BIKE TJ OPAVA131137------------268 Detail
16. Bike Freaks Holice119138------------257 Detail
17. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav102147------------249 Detail
18. 4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.117119------------236 Detail
19. CYKLO TEAM KOLARNA118112------------230 Detail
20. GAPP System - Cabtech MTB racing team114107------------221 Detail
21. BIKE 200094100------------194 Detail
22. Slovak National team9791------------188 Detail
23. CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ9194------------185 Detail
24. bike club Mesto Touskov8792------------179 Detail
25. CONADE CODE GTO CADENCIA.MX60116------------176 Detail
26. CYKLO-Ski klub Polička7893------------171 Detail
27. BEKO Bike Racing Team8683------------169 Detail
27. Symbio+CE.Energy8782------------169 Detail
29. kola-bbm.cz7883------------161 Detail
30. ENDEKA BASSTA team---155------------155 Detail
31. Warszawski Klub Kolarski11338------------151 Detail
32. Mitas TREK7674------------150 Detail
33. NUTREND SPECIALIZED RACING7569------------144 Detail
34. CK LOKO Rakovník7269------------141 Detail
34. SGR Specialized5685------------141 Detail
36. KKW Whyte Nexelo Wałbrzych36103------------139 Detail
37. Eleven Mercedes Mitas7262------------134 Detail
37. AC SPARTA PRAHA Cycling junior6767------------134 Detail
39. CK MTB MARATON Hlinsko7755------------132 Detail
40. COPR TJ PŘEŠTICE7753------------130 Detail
41. BIKE PRO RACING6065------------125 Detail
41. TUFO CykloZákladna Otrokovice5471------------125 Detail
43. Hnízdil Team8537------------122 Detail
44. Dresdner SC 18986548------------113 Detail
45. Short Bike Academy Opletal3180------------111 Detail
46. VRV TEAM7733------------110 Detail
47. SUNINVENT MTB TEAM6739------------106 Detail
48. N1 BMC TEAM4064------------104 Detail
49. Lawi Orbea Team6635------------101 Detail
50. SP KOLO LOAP SPECIALIZED5345------------98 Detail
12345
 

Případné připomínky a dotazy k bodování posílejte na cpxcmtb@sportsoft.cz.

 
© 2018 Czech MTB s.r.o., created by SportSoft