Český pohár XCO MTB 2017


SportSoft - timing & resulting

SCOTT

Pořadí: 2.
Celkem bodů: 3370

#1: Kutná Hora

JménoRočníkKategorieKlubBodů
AKHMADULLINA Guzel 1994 Z Moscow UOR?2 35
ARNOLD Zdeněk 1973 MAST HAVEN TEAM 26
BURSA Filip 2008 M9 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 24
CZARNOTA Bogdan 1975 ELIT Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team 7
ELBADRI Jakub 2005 ZCI1 BIKECLINIC JUNIOR TEAM 0
FILATOV Ivan 1996 ELIT SCOTT-Nagornaya 24
FRANEK Matěj 2004 ZCI2 VRV TEAM 0
FRÖHLICH Franz 2002 K Dresdner SC 1898 15
HARTL Štěpán 2003 ZCI2 MS BIKE ACADEMY RACING 20
HEIGL Nadja 1996 Z Sportunion Bikestore.cc - Team 31
HEIß Lucas 1998 ELIT M-WAVE PRO Team 0
HOŘÁK Radek 2000 J HAVEN TEAM 17
HÝBL Radim 2000 J VRV TEAM 33
KONWA Marek 1990 ELIT Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team 38
KROC Vladimír 2005 ZCI1 AC SPARTA PRAHA-CYCLING 16
KRUPOVÁ Lucie 1999 JKY Expres CZ Scott Team Kolín 37
KUČEROVÁ Monika 2000 JKY VRV TEAM 38
KULHA Filip 2004 ZCI2 AC SPARTA Cycling junior 23
MALÝ Matěj 2000 J VRV TEAM 19
MASAŘ Jan 2002 K VRV TEAM 14
NESVADBA Jan 1991 ELIT Expres CZ Scott Team Kolín 35
NOVOTNÝ Ondřej 2005 ZCI1 Dukla Praha 39
ORSÁGOVÁ Štěpánka 2003 ZKY2 BIKE PRO RACING 10
PAPRSTKA Tomáš 1992 ELIT Expres CZ Scott Team Kolín 37
RŮŽIČKA Ondřej 2004 ZCI2 VRV TEAM 5
SAPIEJA Michał 2001 K LKK LUKS Sławno 12
SCHIERL Jakub 2000 J Expres CZ Scott Team Kolín 38
SOBKOVÁ Sabina 2003 ZKY2 VRV TEAM 30
SOLUS-MIŚKOWICZ Katarzyna 1988 Z Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team 36
STREJČEK Adam 2006 ZCI1 BIKECLINIC JUNIOR TEAM 6
ŠORF Pavel 1999 J HAVEN TEAM 25
TOMÁŠEK Alvin 2000 J Expres CZ Scott Team Kolín 31
URBAN Miroslav 2005 ZCI1 VRV TEAM 32
ZEŤÁK Michael 1998 ELIT Expres CZ Scott Team Kolín 13
ZIĘBA Julia 2002 KKY LKK LUKS Sławno 15
ZONYGA David 2005 ZCI1 VRV TEAM 31
CELKEM:   788

#2: Praha

JménoRočníkKategorieKlubBodů
AKHMADULLINA Guzel 1994 Z Moscow UOR?2 34
ARNOLD Zdeněk 1973 MAST HAVEN TEAM 30
ELBADRI Jakub 2005 ZCI1 BIKECLINIC JUNIOR TEAM 9
FILATOV Ivan 1996 ELIT SCOTT-Nagornaya 27
FRANEK Matěj 2004 ZCI2 VRV TEAM 0
GRYGAR Matyáš 2005 ZCI1 BIKE PRO RACING 23
HARTL Štěpán 2003 ZCI2 MS BIKE ACADEMY RACING 23
HÝBL Radim 2000 J VRV TEAM 27
JECH Filip 2004 ZCI2 ADASTRA SOKOL VELTĚŽ 26
KOVAŘČÍK Petr 2003 ZCI2 VRV TEAM 0
KRASTS Gustavs 2006 ZCI1 0
KROC Vladimír 2005 ZCI1 AC SPARTA PRAHA-CYCLING 6
KRUPOVÁ Lucie 1999 JKY Expres CZ Scott Team Kolín 40
KUČEROVÁ Monika 2000 JKY VRV TEAM 38
KULHA Filip 2004 ZCI2 AC SPARTA Cycling junior 0
MALÝ Matěj 2000 J VRV TEAM 7
MASAŘ Jan 2002 K VRV TEAM 12
NOVOTNÝ Ondřej 2005 ZCI1 Dukla Praha 39
ORSÁGOVÁ Štěpánka 2003 ZKY2 BIKE PRO RACING 8
OSTASZEWSKI Karol 1998 ELIT Warszawski Klub Kolarski 11
PAPRSTKA Tomáš 1992 ELIT Expres CZ Scott Team Kolín 39
PERNICKÁ Adéla 2005 ZKY1 BIKE PRO RACING 38
RUBÁŠ Matouš 2004 ZCI2 AC SPARTA PRAHA-CYCLING 1
RŮŽIČKA Ondřej 2004 ZCI2 VRV TEAM 10
SAPIEJA Michał 2001 K LKK LUKS Sławno 15
SCHIERL Jakub 2000 J Expres CZ Scott Team Kolín 40
SOBKOVÁ Sabina 2003 ZKY2 VRV TEAM 30
SZCZECIŃSKA Matylda 2002 KKY Warszawski Klub Kolarski 35
ŠORF Pavel 1999 J HAVEN TEAM 24
TABARA Šimon 2005 ZCI1 BIKE 2000 21
TOMÁŠEK Alvin 2000 J Expres CZ Scott Team Kolín 28
URBAN Miroslav 2005 ZCI1 VRV TEAM 0
ZONYGA David 2005 ZCI1 VRV TEAM 25
ŽUREK Jakub 2003 ZCI2 BIKE PRO RACING 0
ŽVAK Daniel 2002 K BIKE PRO RACING 22
CELKEM:   688

#3: Pec pod Sněžkou

JménoRočníkKategorieKlubBodů
AKHMADULLINA Guzel 1994 Z Russian National Mountain Bike Team 28
ARNOLD Zdeněk 1973 MAST HAVEN TEAM 37
ELBADRI Jakub 2005 ZCI1 BIKECLINIC JUNIOR TEAM 6
FILATOV Ivan 1996 ELIT SCOTT-Nagornaya 26
HARTL Štěpán 2003 ZCI2 MS BIKE ACADEMY RACING 18
HORÁK Marek 2005 ZCI1 BIKE 2000 0
HOŘÁK Radek 2000 J HAVEN TEAM 23
HÝBL Radim 2000 J VRV TEAM 33
JECH Filip 2004 ZCI2 ADASTRA SOKOL VELTĚŽ 35
KONWA Marek 1990 ELIT Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team 37
KROC Vladimír 2005 ZCI1 AC SPARTA PRAHA-CYCLING 8
KUČEROVÁ Monika 2000 JKY VRV TEAM 38
KULHA Filip 2004 ZCI2 AC SPARTA Cycling junior 23
KUNČÍKOVÁ Ella 2007 Z9 Bike Team Špindlerův Mlýn 36
MALÝ Matěj 2000 J VRV TEAM 17
NOVOTNÝ Ondřej 2005 ZCI1 Dukla Praha 39
RUBÁŠ Matouš 2004 ZCI2 AC SPARTA PRAHA-CYCLING 4
RUBEŠ Daniel 2005 ZCI1 BIKE 2000 26
RŮŽIČKA Ondřej 2004 ZCI2 VRV TEAM 6
SOBKOVÁ Sabina 2003 ZKY2 VRV TEAM 34
SOLUS-MIŚKOWICZ Katarzyna 1988 Z Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team 40
ŠORF Pavel 1999 J HAVEN TEAM 29
URBAN Miroslav 2005 ZCI1 VRV TEAM 19
VAŠUT David 2006 ZCI1 BIKE PRO RACING 3
ZAMROŹNIAK Jakub 1996 ELIT Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team 36
ZIĘBA Julia 2002 KKY LKK LUKS Sławno 22
ZONYGA David 2005 ZCI1 VRV TEAM 30
CELKEM:   617

#4: Zadov

JménoRočníkKategorieKlubBodů
ARNOLD Zdeněk 1973 MAST HAVEN TEAM 38
BURSA Filip 2008 M9 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 32
ELBADRI Jakub 2005 ZCI1 BIKECLINIC JUNIOR TEAM 20
FUX Tomáš 2006 ZCI1 MS BIKE ACADEMY RACING 0
HARTL Štěpán 2003 ZCI2 MS BIKE ACADEMY RACING 20
HOŘÁK Radek 2000 J HAVEN TEAM 27
HÝBL Radim 2000 J VRV TEAM 38
JECH Filip 2004 ZCI2 ADASTRA SOKOL VELTĚŽ 11
KLACKOVÁ Kamila 2008 Z9 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 35
KROC Vladimír 2005 ZCI1 AC SPARTA PRAHA-CYCLING 6
KRUPOVÁ Lucie 1999 JKY Expres CZ Scott Team Kolín 36
KULHA Filip 2004 ZCI2 AC SPARTA Cycling junior 18
KUNČÍKOVÁ Ella 2007 Z9 Bike Team Špindlerův Mlýn 36
MALÝ Jakub 2001 K VRV TEAM 19
MALÝ Matěj 2000 J VRV TEAM 10
NESVADBA Jan 1991 ELIT Expres CZ Scott Team Kolín 40
NOVOTNÝ Ondřej 2005 ZCI1 Dukla Praha 39
PAPRSTKA Tomáš 1992 ELIT Expres CZ Scott Team Kolín 37
RUBÁŠ Matouš 2004 ZCI2 AC SPARTA PRAHA-CYCLING 8
RŮŽIČKA Ondřej 2004 ZCI2 VRV TEAM 21
SCHIERL Jakub 2000 J Expres CZ Scott Team Kolín 36
SOBKOVÁ Sabina 2003 ZKY2 VRV TEAM 29
SVITÁK Jakub 2006 ZCI1 BIKE PRO RACING 0
ŠORF Pavel 1999 J HAVEN TEAM 31
TABARA Šimon 2005 ZCI1 BIKE 2000 24
TOMÁŠEK Alvin 2000 J Expres CZ Scott Team Kolín 35
URBAN Miroslav 2005 ZCI1 VRV TEAM 11
VAŠUT David 2006 ZCI1 BIKE PRO RACING 0
ZEŤÁK Michael 1998 ELIT Expres CZ Scott Team Kolín 32
ZONYGA David 2005 ZCI1 VRV TEAM 28
CELKEM:   614

#5: Bedřichov MČR

JménoRočníkKategorieKlubBodů
ARNOLD Zdeněk 1973 MAST HAVEN TEAM 31
BURGERMEISTEROVÁ Lucie 2008 Z9 Cyklo Benda 31
DUDEK Tomáš 2001 K Expres CZ Scott Team Kolín 31
ELBADRI Jakub 2005 ZCI1 BIKECLINIC JUNIOR TEAM 4
FRÖHLICH Franz 2002 K Dresdner SC 1898 14
GERELY Attila 2002 K Hungarian Nationalteam 6
HARTL Štěpán 2003 ZCI2 MS BIKE ACADEMY RACING 20
HÁTLE Ondřej 1999 J Expres CZ Scott Team Kolín 35
HOŘÁK Radek 2000 J HAVEN TEAM 26
HÝBL Radim 2000 J VRV TEAM 20
JECH Filip 2004 ZCI2 ADASTRA SOKOL VELTĚŽ 29
KRALOVA Eliska 2010 Z7 AUTHOR TEAM STUPNO 39
KROC Vladimír 2005 ZCI1 AC SPARTA PRAHA-CYCLING 28
KRUPOVÁ Lucie 1999 JKY Expres CZ Scott Team Kolín 37
KULHA Filip 2004 ZCI2 AC SPARTA Cycling junior 2
KUNČÍKOVÁ Ella 2007 Z9 Bike klub Spindleruv mlyn 36
MALÝ Jakub 2001 K VRV TEAM 11
MALÝ Matěj 2000 J VRV TEAM 11
MASAŘ Jan 2002 K VRV TEAM 0
NESVADBA Jan 1991 ELIT Expres CZ Scott Team Kolín 39
NOVÁK Ondřej 2002 K Expres CZ Scott Team Kolín 5
NOVOTNÝ Ondřej 2005 ZCI1 Dukla Praha 39
PAPRSTKA Tomáš 1992 ELIT Expres CZ Scott Team Kolín 38
PLESKAČOVÁ Natálie 2003 ZKY2 Expres CZ Scott Team Kolín 29
RUBÁŠ Matouš 2004 ZCI2 AC SPARTA PRAHA-CYCLING 3
RŮŽIČKA Ondřej 2004 ZCI2 VRV TEAM 16
SCHIERL Jakub 2000 J Expres CZ Scott Team Kolín 38
SOBKOVÁ Sabina 2003 ZKY2 VRV TEAM 28
SVITÁK Jakub 2006 ZCI1 BIKE PRO RACING 0
ŠORF Pavel 1999 J HAVEN TEAM 36
TOMÁŠEK Alvin 2000 J Expres CZ Scott Team Kolín 34
URBAN Miroslav 2005 ZCI1 VRV TEAM 12
VAŠUT David 2006 ZCI1 BIKE PRO RACING 0
ZEŤÁK Michael 1998 ELIT Expres CZ Scott Team Kolín 20
ZIĘBA Julia 2002 KKY LKK LUKS Sławno 21
CELKEM:   663

#6: Brno

 

Případné připomínky a dotazy k bodování posílejte na cpxcmtb@sportsoft.cz.

 
© 2017 Czech MTB s.r.o., created by SportSoft