Český pohár XCO MTB 2017


SportSoft - timing & resulting

Merida

Pořadí: 8.
Celkem bodů: 1005

#1: Kutná Hora

JménoRočníkKategorieKlubBodů
ČERNÁ Karolína 2006 ZKY1 Dukla Praha 39
DUDEK Tomáš 2001 K Expres CZ Scott Team Kolín 34
HÁTLE Ondřej 1999 J Expres CZ Scott Team Kolín 36
HEJTMÁNEK Marek 1997 ELIT SPORTON ŠUMPERK 0
ICHA Mikoláš 2011 M5 CYKLOTEAM OSTROV 35
JEDLÁNKOVÁ Martina 2002 KKY TOPFOREX LAPIERRE PRO Cycling Team 19
JENČ Milan 2006 ZCI1 HNÍZDIL TEAM 0
KOVÁŘ Martin 2000 J BIKESPORT TEAM MOHELNICE 9
KŘIKAVOVÁ Anděla 2007 Z9 BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV 32
LANGEROVÁ Anna 2005 ZKY1 HNÍZDIL TEAM 27
MEJSTŘÍK Martin 2008 M9 Expres CZ Scott Team Kolín 29
MIŠOŇ Matěj 1998 EXP ADASTRA SOKOL VELTĚŽ 10
NOVÁK Ondřej 2002 K Expres CZ Scott Team Kolín 8
PAPOUŠEK Jan 1997 EXP Cyklo Ski klub Polička 7
ŘEHÁK Vít 1994 EXP CYKLOHELIOS 29
ŠINDELÁŘOVÁ Barbora 2004 ZKY2 HNÍZDIL TEAM 12
VANĚČEK Adam 2003 ZCI2 HNÍZDIL TEAM 0
VANĚČEK Lukáš 2003 ZCI2 HNÍZDIL TEAM 0
CELKEM:   230

#2: Praha

JménoRočníkKategorieKlubBodů
BASINSKI Aleksander 2004 ZCI2 MItutoyo AZS Wratislavia Wroclaw 0
ČERNÁ Karolína 2006 ZKY1 Dukla Praha 40
DUDEK Tomáš 2001 K Expres CZ Scott Team Kolín 36
HÁTLE Ondřej 1999 J Expres CZ Scott Team Kolín 37
HEJTMÁNEK Marek 1997 ELIT SPORTON ŠUMPERK 0
ICHA Mikoláš 2011 M5 CYKLOTEAM OSTROV 35
JANOVSKÁ Lenka 2001 KKY Expres CZ Scott Team Kolín 16
JEDLÁNKOVÁ Martina 2002 KKY TOPFOREX LAPIERRE PRO Cycling Team 23
JENČ Milan 2006 ZCI1 HNÍZDIL TEAM 0
KOVÁŘ Martin 2000 J BIKESPORT TEAM MOHELNICE 0
KŘIKAVOVÁ Anděla 2007 Z9 BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV 37
LANGEROVÁ Anna 2005 ZKY1 HNÍZDIL TEAM 32
MIŠOŇ Matěj 1998 EXP ADASTRA SOKOL VELTĚŽ 12
NOVÁČEK Matyáš 2005 ZCI1 TJ STADION LOUNY 0
NOVÁK Ondřej 2002 K Expres CZ Scott Team Kolín 16
PAPOUŠEK Jan 1997 EXP Cyklo Ski klub Polička 11
PAPOUŠKOVÁ Martina 2002 KKY Cyklo Ski klub Polička 14
ŠINDELÁŘOVÁ Barbora 2004 ZKY2 HNÍZDIL TEAM 9
ŠINDELÁŘOVÁ Hana 2004 ZKY2 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 15
VANĚČEK Adam 2003 ZCI2 HNÍZDIL TEAM 0
VANĚČEK Lukáš 2003 ZCI2 HNÍZDIL TEAM 0
CELKEM:   261

#3: Pec pod Sněžkou

JménoRočníkKategorieKlubBodů
BASINSKI Aleksander 2004 ZCI2 MItutoyo AZS Wratislavia Wroclaw 0
ČERNÁ Karolína 2006 ZKY1 Dukla Praha 35
DANKOWSKI Dominik 2000 J MItutoyo AZS Wratislavia Wroclaw 18
DUDEK Tomáš 2001 K Expres CZ Scott Team Kolín 39
HARASYM Nikodem 2012 M5 Ostre koło Lubawka 33
ICHA Mikoláš 2011 M5 CYKLOTEAM OSTROV 36
JANOVSKÁ Lenka 2001 KKY Expres CZ Scott Team Kolín 26
KŘIKAVOVÁ Anděla 2007 Z9 BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV 35
MEJSTŘÍK Martin 2008 M9 Expres CZ Scott Team Kolín 29
NOVÁK Ondřej 2002 K Expres CZ Scott Team Kolín 20
CELKEM:   138

#4: Zadov

JménoRočníkKategorieKlubBodů
ČERNÁ Karolína 2006 ZKY1 Dukla Praha 36
DUDEK Tomáš 2001 K Expres CZ Scott Team Kolín 39
HÁTLE Ondřej 1999 J Expres CZ Scott Team Kolín 39
ICHA Mikoláš 2011 M5 CYKLOTEAM OSTROV 38
JANOVSKÁ Lenka 2001 KKY Expres CZ Scott Team Kolín 23
MIŠOŇ Matěj 1998 EXP ADASTRA SOKOL VELTĚŽ 27
NOVÁK Ondřej 2002 K Expres CZ Scott Team Kolín 18
CELKEM:   182

#5: Bedřichov MČR

JménoRočníkKategorieKlubBodů
BOROWIECKA Barbara 1995 Z KS Niewidomych Omega 26
DANKOWSKI Dominik 2000 J MItutoyo AZS Wratislavia Wroclaw 19
ICHA Mikoláš 2011 M5 CYKLOTEAM OSTROV 38
JANOVSKÁ Lenka 2001 KKY Expres CZ Scott Team Kolín 20
JENČUŠ Jakub 2001 K Slovak national team 23
KŘIKAVOVÁ Anděla 2007 Z9 BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV 34
MEJSTŘÍK Martin 2008 M9 Expres CZ Scott Team Kolín 23
MERIAČ Tomáš 2000 J Slovak national team 30
PIGA Tomáš 2002 K Slovak national team 0
RABATINOVÁ Radka 1999 JKY Slovak national team 29
SOLAŘ Kryštof 1999 J Expres CZ Scott Team Kolín 8
VAS Kata Blanka 2001 KKY Hungarian Nationalteam 39
CELKEM:   194

#6: Brno

 

Případné připomínky a dotazy k bodování posílejte na cpxcmtb@sportsoft.cz.

 
© 2017 Czech MTB s.r.o., created by SportSoft