Český pohár XCO MTB 2018


SportSoft - timing & resulting

Průběžné pořadí týmů



Celkové pořadí (všechny kategorie)

PořadíKlub#1#2#3#4#5#6Celkem 
1. IVAR CS - AUTHOR TEAM551493492517------2053 Detail
2. ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM465465408550------1888 Detail
3. Dukla Praha312354294277------1237 Detail
4. Expres CZ Scott Team Kolín283284263254------1084 Detail
5. ADASTRA SOKOL VELTĚŽ295221263268------1047 Detail
6. Jaroslav Kulhavy Cycling Team282237219294------1032 Detail
7. LYKO KLUB PRACHATICE265218209220------912 Detail
8. MS BIKE ACADEMY RACING235194182239------850 Detail
9. Bikeclinic junior team219180161197------757 Detail
10. MORAVEC Team177170165172------684 Detail
11. KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N128176163186------653 Detail
12. Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team100171149101------521 Detail
13. HEAD BIKE TJ OPAVA131137114135------517 Detail
14. Drahanský sport team132137116122------507 Detail
15. GT OPPORTUNITY BRNO13314596127------501 Detail
16. CYKLO TEAM KOLARNA118112108139------477 Detail
17. 4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.11711976152------464 Detail
18. Bike Freaks Holice11913814342------442 Detail
19. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav1021479792------438 Detail
20. GAPP System - Cabtech MTB racing team11410786115------422 Detail
21. BIKE 20009410091110------395 Detail
22. bike club Mesto Touskov87929589------363 Detail
23. CYKLO-Ski klub Polička78939695------362 Detail
24. CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ91946695------346 Detail
25. BEKO Bike Racing Team86838686------341 Detail
26. Team Saint Petersburg------328---------328 Detail
27. Mitas TREK767473104------327 Detail
28. kola-bbm.cz78837784------322 Detail
29. Symbio+CE.Energy878234103------306 Detail
30. Dresdner SC 1898654870105------288 Detail
31. ENDEKA BASSTA team---155127---------282 Detail
32. BIKE PRO RACING60658665------276 Detail
32. CK LOKO Rakovník72695481------276 Detail
34. TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA532410197------275 Detail
34. Warszawski Klub Kolarski11338124---------275 Detail
36. NUTREND SPECIALIZED RACING75697546------265 Detail
37. KKW Whyte Nexelo Wałbrzych36103125---------264 Detail
38. COPR TJ PŘEŠTICE77535279------261 Detail
39. CK MTB MARATON Hlinsko77555172------255 Detail
40. TUFO CykloZákladna Otrokovice54717156------252 Detail
41. CONADE CODE GTO CADENCIA.MX60116---68------244 Detail
41. AC SPARTA PRAHA Cycling junior67676347------244 Detail
43. SGR Specialized56856932------242 Detail
44. N1 BMC TEAM40645971------234 Detail
45. Short Bike Academy Opletal31805863------232 Detail
46. RSV Team Auto-Riedel Schwarzenberg e.V.93---131---------224 Detail
47. VRV TEAM77335553------218 Detail
48. Eleven Mercedes Mitas72624040------214 Detail
49. Polish National Team------207---------207 Detail
50. SP KOLO LOAP SPECIALIZED53454062------200 Detail
1234567
 

Případné připomínky a dotazy k bodování posílejte na cpxcmtb@sportsoft.cz.

 
© 2018 Czech MTB s.r.o., created by SportSoft