Český pohár XCO MTB 2018


SportSoft - timing & resulting

Průběžné pořadí po kategoriích

Jméno:

Junioři (17 - 18 let)

PořadíJménoRočník StátKlubZnačka kola#1#2#3#4#5#6Celkem 
1. SCHIERL Jakub2000U23CZE Expres CZ Scott Team Kolín 4038------------78 Detail
2. KOßACK Janik2000U23GER SSV Mounty Altenberg/ Focus Rapiro Racing 3836------------74 Detail
3. DUDEK Tomáš2001U23CZE GAPP System - Cabtech MTB racing team 3934------------73 Detail
4. ŘÍMAN Jakub2000U23CZE CYKLO TEAM KOLARNA 3535------------70 Detail
5. TOMÁŠEK Alvin2000U23CZE Expres CZ Scott Team Kolín 3633------------69 Detail
6. ELČKNER Lukáš2001U23CZE Jaroslav Kulhavy Cycling Team 3037------------67 Detail
7. JIROUŠ Samuel2000U23CZE ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 3432------------66 Detail
8. BEDRNÍK Matěj2000U23CZE ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 2639------------65 Detail
9. KUNÁŠEK Josef2000U23CZE Expres CZ Scott Team Kolín 3231------------63 Detail
10. HONSA František2000U23CZE ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 3724------------61 Detail
11. HOŘÁK Radek2000U23CZE Kolokrám 2926------------55 Detail
12. HLADÍK Josef2001U23CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM 3119------------50 Detail
13. HOMOLA Jakub2000U23CZE HEAD BIKE TJ OPAVA 2228------------50 Detail
14. JENČUŠ Jakub2001U23SVK Slovak National team 1929------------48 Detail
15. VONDRÁČEK Jaroslav2000U23CZE ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 2325------------48 Detail
16. KARPIERZ Wojciech2000U23POL UKS Dream Bike Bielawa 1627------------43 Detail
17. GUTIERREZ PRIETO Adair Zabdiel2001U23MEX CONADE CODE GTO CADENCIA.MX ---40------------40 Detail
18. GARCZYK Paweł2000U23POL SGR Specialized 2515------------40 Detail
19. PONÍŽIL Karel2001U23CZE 4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 1722------------39 Detail
20. VOLF Michal2000U23CZE COPR TJ PŘEŠTICE 1821------------39 Detail
21. MALÝ Matěj2000U23CZE VRV TEAM 2413------------37 Detail
22. TRNKA Marek2001U23SVK Slovak National team 1223------------35 Detail
23. JEŽEK Tomáš2001U23CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM 33---------------33 Detail
24. KRYŃSKI Piotr2001U23POL Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team 030------------30 Detail
25. STOČEK Bruno2001U23CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM 282------------30 Detail
26. LUDVÍK Jaroslav2000U23CZE CK MTB MARATON Hlinsko 1020------------30 Detail
27. MERIAČ Tomáš2000U23SVK Slovak National team 27---------------27 Detail
28. Podoba Kristián2000U23SVK Kaktus bike team Bratislava 1116------------27 Detail
29. MAREK Oskar2001U23CZE ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 1311------------24 Detail
30. WEINERT Simon2000U23GER RSV Team Auto-Riedel Schwarzenberg e.V. 21---------------21 Detail
31. KUČERA Jakub2001U23CZE CK MTB MARATON Hlinsko 156------------21 Detail
32. NĚMEC Patrik2001U23CZE Jaroslav Kulhavy Cycling Team 20---------------20 Detail
33. WOHANKA Richard2001U23CZE ADASTRA SOKOL VELTĚŽ 812------------20 Detail
34. HELIZANOWICZ Łukasz2001U23POL JBG-2 CRYOSPACE ---18------------18 Detail
35. ŠTYCH Jan2001U23CZE ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 017------------17 Detail
36. ŚLIWIŃSKI Piotr2001U23POL RMF FM HEG 114------------15 Detail
37. KURNICKÝ Roman2000U23SVK Slovak National team 140------------14 Detail
38. VYTLAČIL Štěpán2001U23CZE ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 68------------14 Detail
39. WIŚNIEWSKI Wiktor2001U23POL UKS Dream Bike Bielawa 77------------14 Detail
40. MATĚJKA Tomáš2001U23CZE ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 39------------12 Detail
41. STLOUKAL Štěpán2000U23CZE KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 010------------10 Detail
42. CZABOK Konrad2001U23POL Warszawski Klub Kolarski 9---------------9 Detail
43. MALÝ Jakub2001U23CZE VRV TEAM 05------------5 Detail
43. PĚGŘÍM Filip2000U23CZE TJ TŽ TŘINEC 50------------5 Detail
45. DAŃKOWSKI Dominik2000U23POL MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 4---------------4 Detail
45. NERADIL Vojtěch2001U23CZE TUFO CykloZákladna Otrokovice ---4------------4 Detail
47. ČERVENKA Marcel2000U23CZE Hnízdil Team 03------------3 Detail
48. VRBA Aleš2000U23CZE COPR TJ PŘEŠTICE 21------------3 Detail
. ČECH Martin2000U23CZE KC KOOPERATIVA JABLONEC N.N. ---0------------0 Detail
. DÖRNER Jaroslav2000U23CZE Haven team ---0------------0 Detail
12
 

Případné připomínky a dotazy k bodování posílejte na cpxcmtb@sportsoft.cz.

 
© 2018 Czech MTB s.r.o., created by SportSoft