Český pohár XCO MTB 2017


SportSoft - timing & resulting

Průběžné pořadí po kategoriích

Jméno:

Muži Elita/Pod 23 (19-29 let)

PořadíJménoRočník StátKlubZnačka kola#1#2#3#4#5#6Celkem 
1. ŠKARNITZL Jan1986 CZE SRAM MITAS TREK Trek 4038------------78 Detail
2. PAPRSTKA Tomáš1992 CZE Expres CZ Scott Team Kolín SCOTT 3739------------76 Detail
3. KULHAVÝ Jaroslav1985 CZE SPECIALIZED RACING XC Specialized 3440------------74 Detail
4. ULMAN Matouš1984 CZE ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE 3934------------73 Detail
5. ULLOA AREVALO Jose Gerardo1996U23MEX CONADE CODE GTO SPECIALIZED PRO CYCLING TEAM Specilaized 3637------------73 Detail
6. VASTL Jan1995U23CZE N1 TEAM BMC 3335------------68 Detail
7. PRŮDEK Matěj1997U23CZE SUPERIOR MTB TEAM Superior 3033------------63 Detail
8. JELÍNEK Josef1998U23CZE SRAM MITAS TREK Trek 2530------------55 Detail
9. FILATOV Ivan1996U23RUS SCOTT-Nagornaya SCOTT 2427------------51 Detail
10. VOBECKÝ Zdeněk1989 CZE TURNER PROTOCYCLES TEAM Turner 2129------------50 Detail
11. STOŠEK Martin1994 CZE Symbio+ BMC BMC 3116------------47 Detail
12. RAJCHART Jan1996U23CZE ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE Specialized 1432------------46 Detail
13. KUBELKA Petr1995U23CZE BMC SKIBIKECENTRUM.CZ BMC 1722------------39 Detail
14. KONWA Marek1990 POL Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team SCOTT 38---------------38 Detail
15. GLUTH Martin1991 GER OMX Pro Team Silverback ---36------------36 Detail
16. NESVADBA Jan1991 CZE Expres CZ Scott Team Kolín SCOTT 35---------------35 Detail
17. PRUDEK Dominik1998U23CZE MORAVEC Team Superior 1124------------35 Detail
18. HAMAN Martin1984 CZE SUPERIOR RIDERS Superior 1520------------35 Detail
19. HYNEK Kristian1980 CZE TOPEAK ERGON RACING TEAM 32---------------32 Detail
20. HELTA Filip1997U23POL SGR Specialized Specialized ---31------------31 Detail
21. BUDZIŃSKI Marcin1998U23POL Hurom Sławno Kellys Kellys 1218------------30 Detail
22. SAMPARISI Lorenzo1993 ITA KTM PROTEK DAMA KTM 29---------------29 Detail
23. KANĚRA Michal1986 CZE GHOST Team ghost 28---------------28 Detail
23. SKÁLA Jaromír1998U23CZE ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM ---28------------28 Detail
25. EISE Tobias1996U23GER TGV-Schotten Specilaized 27---------------27 Detail
26. KOBES Lukáš1996U23CZE Symbio+ BMC BMC 260------------26 Detail
27. LUKASIK Krzysztof1993 POL MItutoyo AZS Wratislavia Wroclaw Kross ---26------------26 Detail
28. MICHAŁEK Mariusz1987 POL JBG-2 Professional MTB Team BMC ---25------------25 Detail
29. KUBÍN Filip1995U23CZE GT OPPORTUNITY BRNO GT ---23------------23 Detail
29. SCHMID Beltain1994 ITA KTM PROTEK DAMA KTM 23---------------23 Detail
31. MAYER Daniel1997U23CZE KC HLINSKO Cannondale 419------------23 Detail
32. BÁRTEK David1998U23CZE BIKE 2000 Kellys 914------------23 Detail
33. KADLEC Jakub1997U23CZE ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM Specilaized 22---------------22 Detail
34. MORRA Gwen1990 FRA marseilletechnoteam13 Head ---21------------21 Detail
35. JEZIORSKI Maciej1992 POL ROMET FACTORY TEAM ROMET 20---------------20 Detail
36. ULÍK Matej1997U23SVK Slovenská reprezentácia Superior 19---------------19 Detail
37. FRITZSCH Felix1989 GER Focus RAPIRO Racing Focus 18---------------18 Detail
38. ŠULC Jakub1996U23CZE Bike and Ski Bakajda Trek ---17------------17 Detail
39. LAVIČKA Adam1995U23CZE GHOST Team ghost 16---------------16 Detail
40. HEBISZ Rafal1982 POL KELLYS Oshee Racing ---15------------15 Detail
41. EISENBARTH Pirmin1995U23GER KREIDLER Werksteam KREIDLER ---13------------13 Detail
41. ZEŤÁK Michael1998U23CZE Expres CZ Scott Team Kolín SCOTT 13---------------13 Detail
43. OSTASZEWSKI Karol1998U23POL Warszawski Klub Kolarski SCOTT ---12------------12 Detail
44. JEŽEK Petr1992 CZE HNÍZDIL TEAM Superior 210------------12 Detail
45. VÁGNER Marek1989 CZE KRABCYCLES Trek 011------------11 Detail
46. VIŠŇOVSKÝ Tomáš1993 SVK PROefekt team Superior 10---------------10 Detail
47. BURLE Jeremy1997U23FRA marseilletechnoteam13 Head ---9------------9 Detail
48. SWÁROVSKÝ Michal1998U23CZE ALLTRAINING.CZ Corratec 08------------8 Detail
49. BENEŠ Jan1990 CZE CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ Superior 8---------------8 Detail
50. KREJČÍ Rostislav1991 CZE GT OPPORTUNITY BRNO GT 07------------7 Detail
12
 

Případné připomínky a dotazy k bodování posílejte na cpxcmtb@sportsoft.cz.

 
© 2017 Czech MTB s.r.o., created by SportSoft