Český pohár XCO MTB 2017


SportSoft - timing & resulting

Průběžné pořadí po kategoriích

Jméno:

Muži Elita/Pod 23 (19-29 let)

PořadíJménoRočník StátKlubZnačka kola#1#2#3#4#5#6Celkem 
1. ŠKARNITZL Jan1986 CZE SRAM MITAS TREK Trek 403839---------117 Detail
2. PAPRSTKA Tomáš1992 CZE Expres CZ Scott Team Kolín SCOTT 373938---------114 Detail
3. PRŮDEK Matěj1997U23CZE SUPERIOR MTB TEAM Superior 303335---------98 Detail
4. JELÍNEK Josef1998U23CZE SRAM MITAS TREK Trek 253032---------87 Detail
5. RAJCHART Jan1996U23CZE ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE Specialized 143234---------80 Detail
6. FILATOV Ivan1996U23RUS SCOTT-Nagornaya SCOTT 242726---------77 Detail
7. NESVADBA Jan1991 CZE Expres CZ Scott Team Kolín SCOTT 35---40---------75 Detail
8. KONWA Marek1990 POL Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team SCOTT 38---37---------75 Detail
9. KULHAVÝ Jaroslav1985 CZE SPECIALIZED RACING XC Specialized 3440------------74 Detail
10. ULMAN Matouš1984 CZE ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE 3934------------73 Detail
11. ULLOA AREVALO Jose Gerardo1996U23MEX CONADE CODE GTO SPECIALIZED PRO CYCLING TEAM Specilaized 3637------------73 Detail
12. VASTL Jan1995U23CZE N1 TEAM BMC 3335------------68 Detail
13. KUBELKA Petr1995U23CZE BMC SKIBIKECENTRUM.CZ BMC 172223---------62 Detail
14. HELTA Filip1997U23POL SGR Specialized Specialized ---3130---------61 Detail
15. BUDZIŃSKI Marcin1998U23POL Hurom Sławno Kellys Kellys 121829---------59 Detail
16. PRUDEK Dominik1998U23CZE MORAVEC Team Superior 112418---------53 Detail
17. VOBECKÝ Zdeněk1989 CZE TURNER PROTOCYCLES TEAM Turner 2129------------50 Detail
18. STOŠEK Martin1994 CZE Symbio+ BMC BMC 3116------------47 Detail
19. ŠULC Jakub1996U23CZE Bike and Ski Bakajda Trek ---1727---------44 Detail
20. MAYER Daniel1997U23CZE KC HLINSKO Cannondale 41920---------43 Detail
21. KADLEC Jakub1997U23CZE ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM Specilaized 22---19---------41 Detail
22. GLUTH Martin1991 GER OMX Pro Team Silverback ---36------------36 Detail
22. ZAMROŹNIAK Jakub1996U23POL Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team SCOTT ------36---------36 Detail
24. BUDZIŃSKI Tomasz1998U23POL Hurom Sławno Kellys Kellys ---431---------35 Detail
25. HAMAN Martin1984 CZE SUPERIOR RIDERS Superior 1520------------35 Detail
26. VAVILOV Arsentii1996U23RUS Russian National Mountain Bike Team ------33---------33 Detail
27. JEŽEK Petr1992 CZE HNÍZDIL TEAM Superior 2922---------33 Detail
28. HYNEK Kristian1980 CZE TOPEAK ERGON RACING TEAM 32---------------32 Detail
29. VÁGNER Marek1989 CZE KRABCYCLES Trek 01021---------31 Detail
30. SAMPARISI Lorenzo1993 ITA KTM PROTEK DAMA KTM 29---------------29 Detail
31. KANĚRA Michal1986 CZE GHOST Team ghost 28---------------28 Detail
31. SKÁLA Jaromír1998U23CZE ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM ---28------------28 Detail
31. ULLOA AREVALO Gerardo1996U23MEX CONADE CODE GTO SPECIALIZED PRO CYCLING TEAM Specialized ------28---------28 Detail
34. EISE Tobias1996U23GER TGV-Schotten Specilaized 27---------------27 Detail
35. KOBES Lukáš1996U23CZE Symbio+ BMC BMC 260------------26 Detail
36. LUKASIK Krzysztof1993 POL MItutoyo AZS Wratislavia Wroclaw Kross ---26------------26 Detail
37. MICHAŁEK Mariusz1987 POL JBG-2 Professional MTB Team BMC ---25------------25 Detail
37. SMIRNOV Kirill1997U23RUS Russian National Mountain Bike Team ------25---------25 Detail
39. BOGUSŁAWSKI Marceli1997U23POL Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team ------24---------24 Detail
40. KUBÍN Filip1995U23CZE GT OPPORTUNITY BRNO GT ---23------------23 Detail
40. SCHMID Beltain1994 ITA KTM PROTEK DAMA KTM 23---------------23 Detail
42. BÁRTEK David1998U23CZE BIKE 2000 Kellys 913------------22 Detail
43. MORRA Gwen1990 FRA marseilletechnoteam13 Head ---21------------21 Detail
44. JEZIORSKI Maciej1992 POL ROMET FACTORY TEAM ROMET 20---------------20 Detail
45. ULÍK Matej1997U23SVK Slovenská reprezentácia Superior 19---------------19 Detail
46. ŠEVCŮ Tomáš1997U23CZE HSK-cycling team Specialized 3---16---------19 Detail
47. FRITZSCH Felix1989 GER Focus RAPIRO Racing Focus 18---------------18 Detail
48. OŠŤÁDAL Jiří1993 CZE GT OPPORTUNITY BRNO GT 0---17---------17 Detail
49. LAVIČKA Adam1995U23CZE GHOST Team ghost 16---------------16 Detail
50. LIDMILA Martin1998U23CZE Cyklo-Ski klub Polička Specialized 0214---------16 Detail
12
 

Případné připomínky a dotazy k bodování posílejte na cpxcmtb@sportsoft.cz.

 
© 2017 Czech MTB s.r.o., created by SportSoft