Český pohár XC MTB 2011


SportSoft - timing & resulting

Specialized

Pořadí: 3.
Celkem bodů: 1380

#1: Kutná Hora

#2: Praha

JménoRočníkKategorieKlubBodů
BEDRNÍK Matěj 2000 J ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 29
BEDRNÍKOVÁ Karolína 2003 ZKY2 Dukla Praha 33
BLAŽEK Aleš 2007 M9 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 40
BRABEC Šimon 2007 M9 BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV 31
GOGA David 2004 ZCI2 PROFISPORT Cheb 2
HELTA Filip 1997 ELIT SGR Specialized 31
HOLCOVÁ Eliška 2003 ZKY2 Cyklo Ski klub Polička 19
HONSA Antonín 2003 ZCI2 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 29
CHALUPA Daniel 1989 EXP Bikeinvest 10
JANÍK David 2006 ZCI1 SP KOLO LOAP SPECIALIZED 0
JOANNIDU Sofie 1999 JKY BIKE 2000 35
KADLECOVÁ Zuzana 2002 KKY ADASTRA SOKOL VELTĚŽ 39
KARÁSEK Vladislav 1985 MAST CK Kolokrám 38
KUČEROVÁ Božena 1988 Z kola-bbm.cz 13
KULHAVÝ Jaroslav 1985 ELIT SPECIALIZED RACING XC 40
LIDMILA Martin 1998 ELIT Cyklo-Ski klub Polička 2
MAROUL Tomáš 2002 K TOPFOREX LAPIERRE PRO Cycling Team 7
MASZKIEWICZ Mateusz 1998 ELIT Warszawski Klub Kolarski 0
MAZŮREK Tomáš 2004 ZCI2 Cykloteam MXM Hulín 0
MIŠOŇOVÁ Magdalena 2001 KKY ADASTRA SOKOL VELTĚŽ 40
MIŠOŇOVÁ Veronika 2004 ZKY2 ADASTRA SOKOL VELTĚŽ 34
NÁROVCOVÁ Monika 2005 ZKY1 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 36
NOVOTNÁ Aneta 2003 ZKY2 ADASTRA SOKOL VELTĚŽ 39
PEŠŤÁK Martin 2000 J MS BIKE ACADEMY RACING 20
PODGÓRSKA Aleksandra 1994 Z SGR Specialized 37
RAJCHART Jan 1996 ELIT ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE 32
RŮŽIČKOVÁ Anna 2004 ZKY2 Dukla Praha 20
SPORYSCH Daniel 2003 ZCI2 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 24
ŠKARNITZLOVÁ Jitka 1990 Z ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE 38
TOMICA Petr 2006 ZCI1 CK BÍTOVSKÁ 0
VAJSEJTLOVÁ Tereza 2013 Z3 BIKECLINIC JUNIOR TEAM 40
VONDRÁČEK Matyáš 2004 ZCI2 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 15
VOPAT Milan 1999 J SportRaces-Isaac Team 9
VRABEC Jiří 2002 K Bike Freaks Holice 0
CELKEM:   671

#3: Pec pod Sněžkou

JménoRočníkKategorieKlubBodů
BEDRNÍK Matěj 2000 J ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 25
BEDRNÍKOVÁ Karolína 2003 ZKY2 Dukla Praha 35
CLARK INFANTE Ana Ruth 2000 JKY CONADE CODE GTO SPECIALIZED PRO CYCLING TEAM 27
GUTIERREZ PRIETO Adair 2001 K CONADE CODE GTO SPECIALIZED PRO CYCLING TEAM 40
HELTA Filip 1997 ELIT SGR Specialized 30
HOLCOVÁ Eliška 2003 ZKY2 Cyklo Ski klub Polička 27
HONSA Antonín 2003 ZCI2 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 8
CHYBA Jiří 1979 MAST NUTREND SPECIALIZED RACING 38
JANÍK David 2006 ZCI1 SP KOLO LOAP SPECIALIZED 0
KADLECOVÁ Zuzana 2002 KKY ADASTRA SOKOL VELTĚŽ 37
KOPECKÝ Petr 2003 ZCI2 Nevix Team Kadaň 24
KOVAŘÍKOVÁ Iva 2006 ZKY1 Bicykl Kříž Team Ústí nad Labem 31
LIDMILA Martin 1998 ELIT Cyklo-Ski klub Polička 14
LOIV Janika 1989 Z - 20
MAZŮREK Tomáš 2004 ZCI2 Cykloteam MXM Hulín 2
MIŠOŇOVÁ Magdalena 2001 KKY ADASTRA SOKOL VELTĚŽ 40
MIŠOŇOVÁ Veronika 2004 ZKY2 ADASTRA SOKOL VELTĚŽ 33
NOVOTNÁ Aneta 2003 ZKY2 ADASTRA SOKOL VELTĚŽ 39
PEŠŤÁK Martin 2000 J MS BIKE ACADEMY RACING 28
RAJCHART Jan 1996 ELIT ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE 34
RODRIGUEZ ACEVEDO Alejandro 1982 ELIT CONADE CODE GTO SPECIALIZED PRO CYCLING TEAM 11
RODRIGUEZ SUAREZ Monserrath 1999 JKY CONADE CODE GTO SPECIALIZED PRO CYCLING TEAM 35
RŮŽIČKOVÁ Anna 2004 ZKY2 Dukla Praha 19
SPORYSCH Daniel 2003 ZCI2 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 26
ŠAFÁŘOVÁ Adéla 1998 Z NUTREND SPECIALIZED RACING 25
ŠEVCŮ Tomáš 1997 ELIT HSK-cycling team 16
TABARA Šimon 2005 ZCI1 BIKE 2000 17
ULLOA AREVALO Gerardo 1996 ELIT CONADE CODE GTO SPECIALIZED PRO CYCLING TEAM 28
VRABEC Jiří 2002 K Bike Freaks Holice 0
CELKEM:   709

#4: Zadov

#5: Bedřichov MČR

#6: Brno

 

Případné připomínky a dotazy k bodování posílejte na cpxcmtb@sportsoft.cz.

 
© 2011 Český svaz cyklistiky, created by SportSoft