Český pohár XC MTB 2011


SportSoft - timing & resulting

Trek

Pořadí: 5.
Celkem bodů: 1178

#1: Kutná Hora

JménoRočníkKategorieKlubBodů
BLAHO Martin 1999 J PRESTIGE CYCLING TEAM 0
BRADÁČ Adam 2006 ZCI1 Dukla Praha 30
CIBULKOVÁ Tereza 2006 ZKY1 BIKECLINIC JUNIOR TEAM 21
CZABOK Konrad 2001 K Warszawski Klub Kolarski 11
HAKL Filip 1993 EXP XXX Cycling Team 17
HAŠKOVÁ Kateřina 2009 Z7 SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM 32
HELIZANOWICZ Łukasz 2001 K KCP Elzat Bieniasz Bike Team 33
JELÍNEK Josef 1998 ELIT SRAM MITAS TREK 25
KUČERA Jakub 2001 K CK MTB Maraton Hlinsko 30
LUDVÍK Jaroslav 2000 J CK MTB Maraton Hlinsko 2
MIREK Arkadiusz 1999 J KCP Elzat Bieniasz Bike Team 18
PAŘÍK Vojtěch 2004 ZCI2 BIKECLINIC JUNIOR TEAM 26
PIVNIČKA Jakub 2005 ZCI1 GIANT PÍTRS BIKES 18
STĘPNIEWSKA Adrianna 1997 Z SKAN BIKE TEAM OPOCZNO 17
VÁGNER Marek 1989 ELIT KRABCYCLES 0
CELKEM:   248

#2: Praha

JménoRočníkKategorieKlubBodů
BLAHO Martin 1999 J PRESTIGE CYCLING TEAM 0
BRADÁČ Adam 2006 ZCI1 Dukla Praha 33
CIBULKOVÁ Tereza 2006 ZKY1 BIKECLINIC JUNIOR TEAM 21
CIERLUK Karolina 1995 Z MItutoyo AZS Wratislavia Wroclaw 21
ČEJKA Daniel 1999 J CK MTB Maraton Hlinsko 0
FRITZ Benedikt 2000 J E Racer Top Level Augsburg 32
GOŁĘBIEWSKI Michał 1984 MAST UKS Dream-Bike Bielawa 34
HAKL Filip 1993 EXP XXX Cycling Team 15
HAŠKOVÁ Kateřina 2009 Z7 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 27
JEDLIČKOVÁ Nela 2007 Z9 MS BIKE ACADEMY RACING 34
JELÍNEK Josef 1998 ELIT SRAM MITAS TREK 30
KOČÍ Štěpán 2002 K PRESTIGE CYCLING TEAM 0
KUČERA Jakub 2001 K CK MTB Maraton Hlinsko 34
LUDVÍK Jaroslav 2000 J CK MTB Maraton Hlinsko 3
OŚKO Miłosz 2002 K Warszawski Klub Kolarski 8
PAŘÍK Vojtěch 2004 ZCI2 BIKECLINIC JUNIOR TEAM 25
PIVNIČKA Jakub 2005 ZCI1 GIANT PÍTRS BIKES 29
RAUSCHERT Albert 2007 M9 Dukla Praha 15
SAWICKI Błażej 1998 ELIT Warszawski Klub Kolarski 0
STĘPNIEWSKA Adrianna 1997 Z SKAN BIKE TEAM OPOCZNO 24
STREJČEK Adam 2006 ZCI1 BIKECLINIC JUNIOR TEAM 4
ŠITNER Jaroslav 1999 J GS cyklo team Jistebnice 17
ŠKARNITZL Jan 1986 ELIT SRAM MITAS TREK 38
ŠULC Jakub 1996 ELIT Bike and Ski Bakajda 17
VÁGNER Marek 1989 ELIT KRABCYCLES 10
VESELÝ Miloš 1973 MAST XXX Cycling Team 27
WASOWICZ Adam 2002 K MItutoyo AZS Wratislavia Wroclaw 5
WIŚNIEWSKI Wiktor 2001 K UKS Dream-Bike Bielawa 21
ŻOŁEK Igor 1999 J Warszawski Klub Kolarski 0
CELKEM:   448

#3: Pec pod Sněžkou

JménoRočníkKategorieKlubBodů
BIENIASZ Miroslav 1976 MAST KCP Elzat Bieniasz Bike Team 36
BRADÁČ Adam 2006 ZCI1 Dukla Praha 35
CIBULKOVÁ Tereza 2006 ZKY1 BIKECLINIC JUNIOR TEAM 26
ČEJKA Daniel 1999 J CK MTB Maraton Hlinsko 0
ČERNÝ Filip 2003 ZCI2 Dukla Praha 37
GOŁĘBIEWSKI Michał 1984 MAST UKS Dream-Bike Bielawa 39
HELIZANOWICZ Łukasz 2001 K KCP Elzat Bieniasz Bike Team 35
JELÍNEK Josef 1998 ELIT SRAM MITAS TREK 32
KUČERA Jakub 2001 K CK MTB Maraton Hlinsko 26
LUDVÍK Jaroslav 2000 J CK MTB Maraton Hlinsko 16
MIREK Arkadiusz 1999 J KCP Elzat Bieniasz Bike Team 30
MONTAMBAULT Cindy 1983 Z Trek GPL 33
PIVNIČKA Jakub 2005 ZCI1 GIANT PÍTRS BIKES 34
PRADÁČ Michal 1999 J CK MTB Maraton Hlinsko 0
STEJČEK Adam 2006 ZCI1 BIKECLINIC JUNIOR TEAM 16
STĘPIEŃ Maciej 2000 J KCP Elzat Bieniasz Bike Team 13
ŠITNER Jaroslav 1999 J GS cyklo team Jistebnice 26
ŠULC Jakub 1996 ELIT Bike and Ski Bakajda 27
VÁGNER Marek 1989 ELIT KRABCYCLES 21
CELKEM:   482

#4: Zadov

#5: Bedřichov MČR

#6: Brno

 

Případné připomínky a dotazy k bodování posílejte na cpxcmtb@sportsoft.cz.

 
© 2011 Český svaz cyklistiky, created by SportSoft