Český pohár XC MTB 2011


SportSoft - timing & resulting

Focus

Pořadí: 9.
Celkem bodů: 620

#1: Kutná Hora

JménoRočníkKategorieKlubBodů
DRHOVÁ Berenika 2005 ZKY1 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 20
FRITZSCH Felix 1989 ELIT Focus RAPIRO Racing 18
HUDECEK Jan 2004 ZCI2 TUFO CykloZákladna Otrokovice 18
HUDEČKOVÁ Anna 2007 Z9 TUFO CykloZákladna Otrokovice 39
KOßACK Janik 2000 J SSV Mounty Altenberg 39
KOVAŘÍKOVÁ Anna 2003 ZKY2 BEESPEE.CZ 13
KOVAŘÍKOVÁ Kateřina 2003 ZKY2 BEESPEE.CZ 11
LELEK Martin 2001 K APACHE LOKO TRUTNOV 0
MANSFELD Tadeáš 2007 M9 PROFISPORT Cheb 33
OBDRŽÁLEK Tomáš 2003 ZCI2 MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 37
PAVLÍČEK Patrik 2004 ZCI2 CK LOKO Rakovník 4
ŠAFÁŘOVÁ Zuzana 2001 KKY Cyklo-Ski klub Polička 28
WURSTER Leo 1993 ELIT TSV Dettingen / Erms 0
ZELENÝ Ondřej 1982 MAST Eleven Mercedes Benz Mitas 40
ŽENÍŠEK Martin 2006 ZCI1 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 5
CELKEM:   233

#2: Praha

JménoRočníkKategorieKlubBodů
DRHOVÁ Berenika 2005 ZKY1 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 19
HUDECEK Jan 2004 ZCI2 TUFO CykloZákladna Otrokovice 19
KOßACK Janik 2000 J SSV Mounty Altenberg 39
KOVAŘÍKOVÁ Anna 2003 ZKY2 BEESPEE.CZ 11
MANSFELD Tadeáš 2007 M9 PROFISPORT Cheb 21
OBDRŽÁLEK Tomáš 2003 ZCI2 MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 35
PAVLÍČEK Patrik 2004 ZCI2 CK LOKO Rakovník 0
ŠAFÁŘOVÁ Zuzana 2001 KKY Cyklo-Ski klub Polička 29
ZELENÝ Ondřej 1982 MAST Eleven Mercedes Benz Mitas 40
ŽENÍŠEK Martin 2006 ZCI1 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 16
CELKEM:   208

#3: Pec pod Sněžkou

JménoRočníkKategorieKlubBodů
DRHOVÁ Berenika 2005 ZKY1 LYKO KLUB PRACHATICE 27
HUDECEK Jan 2004 ZCI2 TUFO CykloZákladna Otrokovice 20
KOČÍ Štěpán 2002 K PRESTIGE CYCLING TEAM 3
OBDRŽÁLEK Tomáš 2003 ZCI2 MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 38
ŠAFÁŘOVÁ Zuzana 2001 KKY Cyklo-Ski klub Polička 36
ZELENÝ Ondřej 1982 MAST Eleven Mercedes Mitas 40
ŽENÍŠEK Martin 2006 ZCI1 LYKO KLUB PRACHATICE 15
CELKEM:   179

#4: Zadov

#5: Bedřichov MČR

#6: Brno

 

Případné připomínky a dotazy k bodování posílejte na cpxcmtb@sportsoft.cz.

 
© 2011 Český svaz cyklistiky, created by SportSoft