Český pohár XCO MTB 2017


SportSoft - timing & resulting

Specialized

Pořadí: 3.
Celkem bodů: 2739

#1: Kutná Hora

#2: Praha

JménoRočníkKategorieKlubBodů
BEDRNÍK Matěj 2000 J ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 29
BEDRNÍKOVÁ Karolína 2003 ZKY2 Dukla Praha 33
BLAŽEK Aleš 2007 M9 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 40
BRABEC Šimon 2007 M9 BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV 31
GOGA David 2004 ZCI2 PROFISPORT Cheb 2
HELTA Filip 1997 ELIT SGR Specialized 31
HOLCOVÁ Eliška 2003 ZKY2 Cyklo Ski klub Polička 19
HONSA Antonín 2003 ZCI2 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 29
CHALUPA Daniel 1989 EXP Bikeinvest 10
JANÍK David 2006 ZCI1 SP KOLO LOAP SPECIALIZED 0
JOANNIDU Sofie 1999 JKY BIKE 2000 35
KADLECOVÁ Zuzana 2002 KKY ADASTRA SOKOL VELTĚŽ 39
KARÁSEK Vladislav 1985 MAST CK Kolokrám 38
KUČEROVÁ Božena 1988 Z kola-bbm.cz 13
KULHAVÝ Jaroslav 1985 ELIT SPECIALIZED RACING XC 40
LIDMILA Martin 1998 ELIT Cyklo-Ski klub Polička 2
MAROUL Tomáš 2002 K TOPFOREX LAPIERRE PRO Cycling Team 7
MASZKIEWICZ Mateusz 1998 ELIT Warszawski Klub Kolarski 0
MAZŮREK Tomáš 2004 ZCI2 Cykloteam MXM Hulín 0
MIŠOŇOVÁ Magdalena 2001 KKY ADASTRA SOKOL VELTĚŽ 40
MIŠOŇOVÁ Veronika 2004 ZKY2 ADASTRA SOKOL VELTĚŽ 34
NÁROVCOVÁ Monika 2005 ZKY1 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 36
NOVOTNÁ Aneta 2003 ZKY2 ADASTRA SOKOL VELTĚŽ 39
PEŠŤÁK Martin 2000 J MS BIKE ACADEMY RACING 20
PODGÓRSKA Aleksandra 1994 Z SGR Specialized 37
RAJCHART Jan 1996 ELIT ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE 32
RŮŽIČKOVÁ Anna 2004 ZKY2 Dukla Praha 20
SPORYSCH Daniel 2003 ZCI2 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 24
ŠKARNITZLOVÁ Jitka 1990 Z ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE 38
TOMICA Petr 2006 ZCI1 CK BÍTOVSKÁ 0
VAJSEJTLOVÁ Tereza 2013 Z3 BIKECLINIC JUNIOR TEAM 40
VONDRÁČEK Matyáš 2004 ZCI2 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 15
VOPAT Milan 1999 J SportRaces-Isaac Team 9
VRABEC Jiří 2002 K Bike Freaks Holice 0
CELKEM:   671

#3: Pec pod Sněžkou

JménoRočníkKategorieKlubBodů
BEDRNÍK Matěj 2000 J ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 25
BEDRNÍKOVÁ Karolína 2003 ZKY2 Dukla Praha 35
BLAŽEK Aleš 2007 M9 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 40
BLAŽKOVÁ Jolana 2010 Z7 Nasavrky bikers 33
CLARK INFANTE Ana Ruth 2000 JKY CONADE CODE GTO SPECIALIZED PRO CYCLING TEAM 27
GUTIERREZ PRIETO Adair 2001 K CONADE CODE GTO SPECIALIZED PRO CYCLING TEAM 40
HELTA Filip 1997 ELIT SGR Specialized 30
HOLCOVÁ Eliška 2003 ZKY2 Cyklo Ski klub Polička 27
HONSA Antonín 2003 ZCI2 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 8
CHYBA Jiří 1979 MAST NUTREND SPECIALIZED RACING 38
JANÍK David 2006 ZCI1 SP KOLO LOAP SPECIALIZED 0
KADLECOVÁ Zuzana 2002 KKY ADASTRA SOKOL VELTĚŽ 37
KOPECKÝ Petr 2003 ZCI2 Nevix Team Kadaň 24
KOVAŘÍKOVÁ Iva 2006 ZKY1 Bicykl Kříž Team Ústí nad Labem 31
LIDMILA Martin 1998 ELIT Cyklo-Ski klub Polička 14
LOIV Janika 1989 Z - 20
MAZŮREK Tomáš 2004 ZCI2 Cykloteam MXM Hulín 2
MIŠOŇOVÁ Magdalena 2001 KKY ADASTRA SOKOL VELTĚŽ 40
MIŠOŇOVÁ Veronika 2004 ZKY2 ADASTRA SOKOL VELTĚŽ 33
NOVOTNÁ Aneta 2003 ZKY2 ADASTRA SOKOL VELTĚŽ 39
PEŠŤÁK Martin 2000 J MS BIKE ACADEMY RACING 28
RAJCHART Jan 1996 ELIT ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE 34
RODRIGUEZ ACEVEDO Alejandro 1982 ELIT CONADE CODE GTO SPECIALIZED PRO CYCLING TEAM 11
RODRIGUEZ SUAREZ Monserrath 1999 JKY CONADE CODE GTO SPECIALIZED PRO CYCLING TEAM 35
RŮŽIČKOVÁ Anna 2004 ZKY2 Dukla Praha 19
SPORYSCH Daniel 2003 ZCI2 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 26
ŠAFÁŘOVÁ Adéla 1998 Z NUTREND SPECIALIZED RACING 25
ŠAFÁŘOVÁ Veronika 2011 Z5 NUTREND SPECIALIZED RACING 40
ŠEVCŮ Tomáš 1997 ELIT HSK-cycling team 16
TABARA Šimon 2005 ZCI1 BIKE 2000 17
ULLOA AREVALO Gerardo 1996 ELIT CONADE CODE GTO SPECIALIZED PRO CYCLING TEAM 28
VAJSEJTLOVÁ Tereza 2013 Z3 BIKECLINIC JUNIOR TEAM 40
VRABEC Jiří 2002 K Bike Freaks Holice 0
CELKEM:   709

#4: Zadov

JménoRočníkKategorieKlubBodů
BEDRNÍK Matěj 2000 J ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 33
BEDRNÍKOVÁ Karolína 2003 ZKY2 Dukla Praha 37
BLAŽEK Aleš 2007 M9 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 40
DUŠÁK Martin 2002 K ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 17
ERBENOVÁ Helena 1979 Z LAWI Sport Team 33
HONSA Antonín 2003 ZCI2 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 34
CHYBA Jiří 1979 MAST NUTREND SPECIALIZED RACING 39
KADLECOVÁ Zuzana 2002 KKY ADASTRA SOKOL VELTĚŽ 39
KARÁSEK Vladislav 1985 ELIT LAWI Sport Team 25
KOPECKÝ Petr 2003 ZCI2 Nevix Team Kadaň 25
KOVAŘÍKOVÁ Iva 2006 ZKY1 Bicykl Kříž Team Ústí nad Labem 28
KUČEROVÁ Božena 1988 Z kola-bbm.cz 26
LIDMILA Martin 1998 ELIT Cyklo-Ski klub Polička 14
MAROUL Tomáš 2002 K TOPFOREX LAPIERRE PRO Cycling Team 8
MIŠOŇOVÁ Magdalena 2001 KKY ADASTRA SOKOL VELTĚŽ 40
MIŠOŇOVÁ Veronika 2004 ZKY2 ADASTRA SOKOL VELTĚŽ 34
NÁROVCOVÁ Monika 2005 ZKY1 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 39
NOVOTNÁ Aneta 2003 ZKY2 ADASTRA SOKOL VELTĚŽ 35
PEŠŤÁK Martin 2000 J MS BIKE ACADEMY RACING 28
RAJCHART Jan 1996 ELIT ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE 30
RUBEŠ Daniel 2005 ZCI1 BIKE 2000 23
RŮŽIČKOVÁ Anna 2004 ZKY2 Dukla Praha 28
SLUKOVÁ Babeta 2011 Z5 SK VELO PRAHA 39
SPORYSCH Daniel 2003 ZCI2 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 33
ŠAFÁŘOVÁ Adéla 1998 Z NUTREND SPECIALIZED RACING 39
ŠAFÁŘOVÁ Veronika 2011 Z5 NUTREND SPECIALIZED RACING 38
ŠKARNITZLOVÁ Jitka 1990 Z ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE 40
VOPAT Milan 1999 J TJ STADION LOUNY 26
VRABEC Jiří 2002 K Bike Freaks Holice 6
CELKEM:   759

#5: Bedřichov MČR

JménoRočníkKategorieKlubBodů
BEDRNÍK Matěj 2000 J ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 31
BEDRNÍKOVÁ Karolína 2003 ZKY2 Dukla Praha 35
BLAŽEK Aleš 2007 M9 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 35
GOGA David 2004 ZCI2 PROFISPORT Cheb 0
HANOUSEK Filip 2000 J SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 0
HOLCOVÁ Eliška 2003 ZKY2 Cyklo Ski klub Polička 26
HONSA Antonín 2003 ZCI2 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 27
JEDLIČKA Luboš 1979 MAST MS BIKE ACADEMY RACING 35
KADLECOVÁ Zuzana 2002 KKY ADASTRA SOKOL VELTĚŽ 37
KOVAŘÍKOVÁ Iva 2006 ZKY1 Bicykl Kříž Team Ústí nad Labem 30
LHOTÁKOVÁ Kristýna 2011 Z5 Amulet Rohozec Team 40
LIDMILA Martin 1998 ELIT Cyklo-Ski klub Polička 8
MAROUL Tomáš 2002 K TOPFOREX LAPIERRE PRO Cycling Team 0
MASZKIEWICZ Mateusz 1998 ELIT Warszawski Klub Kolarski 5
MAZŮREK Tomáš 2004 ZCI2 Cykloteam MXM Hulín 0
MICHNOWSKI Jakub 1997 ELIT Warszawski Klub Kolarski 4
MIŠOŇOVÁ Magdalena 2001 KKY ADASTRA SOKOL VELTĚŽ 40
MIŠOŇOVÁ Veronika 2004 ZKY2 ADASTRA SOKOL VELTĚŽ 34
NÁROVCOVÁ Monika 2005 ZKY1 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 39
NOVOTNÁ Aneta 2003 ZKY2 ADASTRA SOKOL VELTĚŽ 39
PEŠŤÁK Martin 2000 J MS BIKE ACADEMY RACING 15
RUBEŠ Daniel 2005 ZCI1 BIKE 2000 18
RŮŽIČKOVÁ Anna 2004 ZKY2 Dukla Praha 25
SPORYSCH Daniel 2003 ZCI2 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 35
ŠAFÁŘOVÁ Veronika 2011 Z5 NUTREND SPECIALIZED RACING 38
ŠEVCŮ Tomáš 1997 ELIT HSK-cycling team 21
ŠKARNITZLOVÁ Jitka 1990 Z ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE 40
TABARA Šimon 2005 ZCI1 BIKE 2000 22
VAJSEJTLOVÁ Tereza 2013 Z3 BIKECLINIC JUNIOR TEAM 38
VONDRÁČEK Matyáš 2004 ZCI2 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 7
VRABEC Jiří 2002 K Bike Freaks Holice 0
WOLINSKI Krzysztof 1978 MAST - 27
CELKEM:   600

#6: Brno

JménoRočníkKategorieKlubBodů
BLAŽEK Aleš 2007 M9 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 78
VAJSEJTLOVÁ Tereza 2013 Z3 BIKECLINIC JUNIOR TEAM 76
CELKEM:   0
 

Případné připomínky a dotazy k bodování posílejte na cpxcmtb@sportsoft.cz.

 
© 2017 Czech MTB s.r.o., created by SportSoft