Český pohár XCO MTB 2017


SportSoft - timing & resulting

Superior

Pořadí: 1.
Celkem bodů: 3455

#1: Kutná Hora

JménoRočníkKategorieKlubBodů
BÁRTA Martin 2005 ZCI1 BIKECLINIC JUNIOR TEAM 34
BENEŠ Jan 1990 ELIT CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 8
BIELECKA Dorota 2002 KKY KKW Superior Wałbrzych 24
BRAVENCOVÁ Denisa 2003 ZKY2 Short Bike Academy Opletal 24
FIALA Josef 1998 EXP CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 24
FLÁMA Miroslav 1993 EXP Kolonej.cz Uničov 26
GABRIEL David 1992 EXP Symbio+ BMC 11
HAMAN Martin 1984 ELIT SUPERIOR RIDERS 15
HAŠEK Max 2002 K SK BAGBIKE 16
HOMOLA Jakub 2000 J BIKE 2000 32
HYRLIK Szymon 2000 J KKW Superior Wałbrzych 8
CHÝLE Filip 2004 ZCI2 BICYKL KŘÍŽ TEAM ÚSTÍ n.Labem 9
JERUZALSKA Natalia 2000 JKY KKW Superior Wałbrzych 31
JEŽEK Petr 1992 ELIT HNÍZDIL TEAM 2
KAŠPAROVÁ Natalie 2000 JKY Bike Freaks Holice 24
KITTL Daniel 2002 K BICYKL KŘÍŽ TEAM ÚSTÍ n.Labem 10
KOLAŠÍNOVÁ Johana 1989 Z SupGirls 23
KOZEL Michal 1990 EXP SUPERIOR MTB TEAM 38
KRUMPHANZL Matyáš 1997 EXP SUPERIOR RIDERS 18
KULHÁNEK David 2000 J CK MTB Maraton Hlinsko 11
LETEV Radim 2007 M9 MG Bike Team 21
MAREK Jaroslav 1986 MAST SUPERIOR RIDERS 37
MAREK Marcel 1986 MAST SUPERIOR RIDERS 28
MAREK Patrik 1983 MAST SUPERIOR RIDERS 25
MATULA Ondřej 2006 ZCI1 TUFO CykloZákladna Otrokovice 3
MICHALIK Dariusz 1999 J KKW Superior Wałbrzych 0
NAJSER Karel 2006 ZCI1 SUPERIOR RIDERS 1
NĚMEC Matouš 2005 ZCI1 Cyklo Ski klub Polička 0
NĚMEC Šimon 2002 K Cyklo Ski klub Polička 0
PAVELKOVÁ Klára 2000 JKY SUPERIOR RIDERS 30
PĚČEK Martin 1993 EXP SUPERIOR RIDERS 9
PĚGŘÍM Filip 2000 J TJ TŽ TŘINEC 0
PEJŠOVÁ Kristýna 2000 JKY SUPERIOR MTB TEAM 29
PIOTROWSKA Patrycja 1997 Z KKW Superior Wałbrzych 20
PRUDEK Dominik 1998 ELIT MORAVEC Team 11
PRŮDEK Matěj 1997 ELIT SUPERIOR MTB TEAM 30
RAŠKA Lukáš 2007 M9 Short Bike Academy Opletal 39
RAŠKA Tomáš 2009 M7 Short Bike Academy Opletal 26
RYBÁŘ Kryštof 2011 M5 CK LOKO Rakovník 38
SEIDLOVÁ Monika 2001 KKY Short Bike Academy Opletal 33
SEMERÁD Marek 2012 M5 Sram Mitas Trek team 40
STUNA Tomáš 1985 MAST BB CYKLOSPORT SUPERIOR 38
SVATOŠ Tomáš 2004 ZCI2 Cyklo Ski klub Polička 1
TARNAWSKA Julia 2002 KKY KKW Superior Wałbrzych 16
TARNAWSKI Kamil 1999 J KKW Superior Wałbrzych 27
TOMASIK Martyna 2001 KKY KKW Superior Wałbrzych 17
TOMAŠOV Filip 1996 EXP SUPERIOR MTB TEAM 22
ULÍK Matej 1997 ELIT Slovenská reprezentácia 19
VIŠŇOVSKÝ Tomáš 1993 ELIT PROefekt team 10
WAWRZYŃCZYK Paweł 2005 ZCI1 KKW Superior Wałbrzych 13
CELKEM:   807

#2: Praha

JménoRočníkKategorieKlubBodů
ADAMCZYK Jakub 2002 K KKW Superior Wałbrzych 0
BIELECKA Dorota 2002 KKY KKW Superior Wałbrzych 25
BRAVENCOVÁ Denisa 2003 ZKY2 Short Bike Academy Opletal 22
CÍSAŘ Vojtěch 1994 EXP SUPERIOR RIDERS 24
ČEJKOVÁ Šárka 2000 JKY EUROFOAM SPORT TEAM 22
DVOŘÁČEK Tobias 2006 ZCI1 BICYKL KŘÍŽ TEAM ÚSTÍ n.Labem 0
GROSS Jan 2004 ZCI2 CK SPORT BERAN CHRÁST 0
HAMAN Martin 1984 ELIT SUPERIOR RIDERS 20
HAŠEK Max 2002 K SK BAGBIKE 25
HEZINA Milan 2003 ZCI2 TJ STADION LOUNY 0
HLADEČEK Martin 2007 M9 Short Bike Academy Opletal 27
HOMOLA Jakub 2000 J BIKE 2000 25
HYRLIK Szymon 2000 J KKW Superior Wałbrzych 0
CHÝLE Filip 2004 ZCI2 BICYKL KŘÍŽ TEAM ÚSTÍ n.Labem 3
JERUZALSKA Natalia 2000 JKY KKW Superior Wałbrzych 26
JEŽEK Petr 1992 ELIT HNÍZDIL TEAM 9
JEŽEK Vojtěch 2005 ZCI1 CK SPORT BERAN CHRÁST 13
KAŠPAROVÁ Natalie 2000 JKY Bike Freaks Holice 21
KEC Jan 1990 EXP SUPERIOR RIDERS 23
KOLAŠÍNOVÁ Johana 1989 Z SupGirls 20
KOZEL Michal 1990 EXP SUPERIOR MTB TEAM 39
KRUMPHANZL Matyáš 1997 EXP SUPERIOR RIDERS 28
KUBÍK Lukáš 1978 MAST CK SPORT BERAN CHRÁST 26
KULHÁNEK David 2000 J CK MTB Maraton 0
LETEV Radim 2007 M9 MG Bike Team 14
LETTOVSKÝ Tomáš 1996 EXP BIKE 2000 19
MAREK Marcel 1986 MAST SUPERIOR RIDERS 28
MAREK Patrik 1983 MAST SUPERIOR RIDERS 29
MATULA Ondřej 2006 ZCI1 TUFO CykloZákladna Otrokovice 3
MICHALIK Dariusz 1999 J KKW Superior Wałbrzych 0
NAJSER Karel 2006 ZCI1 SK JANTAR OPAVA ODDÍL BMX 10
NAROVCOVÁ Beáta 2005 ZKY1 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 20
PĚČEK Martin 1993 EXP SUPERIOR RIDERS 14
PĚGŘÍM Filip 2000 J TJ TŽ TŘINEC 0
PEJŠOVÁ Kristýna 2000 JKY SUPERIOR MTB TEAM 23
PRUDEK Dominik 1998 ELIT MORAVEC Team 24
PRŮDEK Matěj 1997 ELIT SUPERIOR MTB TEAM 33
PRŮDKOVÁ Barbora 1996 Z SUPERIOR MTB TEAM 31
RAŠKA Lukáš 2007 M9 Short Bike Academy Opletal 38
RAŠKA Tomáš 2009 M7 Short Bike Academy Opletal 36
RUBEŠ Daniel 2005 ZCI1 BIKE 2000 20
RYBÁŘ Kryštof 2011 M5 CK LOKO Rakovník 38
SEIDLOVÁ Monika 2001 KKY Short Bike Academy Opletal 32
SKYBA Zdeněk 1999 J TUFO CykloZákladna Otrokovice 0
STUNA Tomáš 1985 MAST BB CYKLOSPORT SUPERIOR 36
SUCHÁ Kateřina 2003 ZKY2 ADASTRA SOKOL VELTĚŽ 21
SVATOŠ Tomáš 2004 ZCI2 Cyklo Ski klub Polička 0
TALA Erik 2006 ZCI1 MG Bike Team 0
TARNAWSKI Kamil 1999 J KKW Superior Wałbrzych 26
TOMASIK Martyna 2001 KKY KKW Superior Wałbrzych 15
TOMAŠOV Filip 1996 EXP SUPERIOR MTB TEAM 21
VOZNIČKA Vojtěch 1999 J BIKE 2000 16
ZEMANOVÁ Linda 2010 Z7 BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV 32
CELKEM:   792

#3: Pec pod Sněžkou

JménoRočníkKategorieKlubBodů
BIELECKA Dorota 2002 KKY KKW Superior Wałbrzych 25
BIELECKI Paweł 2005 ZCI1 KKW Superior Wałbrzych 18
FLÁMA Miroslav 1993 EXP Kolonej.cz Uničov 32
GABRIEL David 1992 EXP Symbio+ BMC 26
HAŠEK Max 2002 K SK BAGBIKE 22
HLADEČEK Martin 2007 M9 Short Bike Academy Opletal 33
HOMOLA Jakub 2000 J BIKE 2000 19
HYRLIK Szymon 2000 J KKW Superior Wałbrzych 0
JERUZALSKA Natalia 2000 JKY KKW Superior Wałbrzych 34
KAŠPAROVÁ Natalie 2000 JKY Bike Freaks Holice 25
KITTL Daniel 2002 K Bicykl Kříž Team 13
KOZEL Michal 1990 EXP SUPERIOR MTB TEAM 36
KRUMPHANZL Matyáš 1997 EXP SUPERIOR RIDERS 27
KULHÁNEK David 2000 J CK MTB Maraton Hlinsko 21
LETEV Radim 2007 M9 MG Bike Team 26
LETTOVSKÝ Tomáš 1996 EXP BIKE 2000 28
MAREK Marcel 1986 MAST SUPERIOR RIDERS 35
MATULA Ondřej 2006 ZCI1 TUFO CykloZákladna Otrokovice 0
MICHALIK Dariusz 1999 J KKW Superior Wałbrzych 8
PĚGŘÍM Filip 2000 J TJ TŽ TŘINEC 0
PEJŠOVÁ Kristýna 2000 JKY SUPERIOR MTB TEAM 29
PLESKAČOVÁ Natálie 2003 ZKY2 Expres CZ Scott Team Kolín 26
PRUDEK Dominik 1998 ELIT MORAVEC Team 18
PRŮDEK Matěj 1997 ELIT SUPERIOR MTB TEAM 35
PRŮDKOVÁ Barbora 1996 Z SUPERIOR MTB TEAM 37
RAŠKA Lukáš 2007 M9 Short Bike Academy Opletal 38
RAŠKA Tomáš 2009 M7 Short Bike Academy Opletal 39
RYBÁŘ Kryštof 2011 M5 CK LOKO Rakovník 37
SEIDLOVÁ Monika 2001 KKY Short Bike Academy Opletal 29
SKYBA Zdeněk 1999 J TUFO CZ OTROKOVICE 3
SUCHÁ Kateřina 2003 ZKY2 ADASTRA SOKOL VELTĚŽ 24
SVATOŠ Tomáš 2004 ZCI2 Cyklo Ski klub Polička 0
TALA Erik 2006 ZCI1 MG Bike Team 0
TARNAWSKA Julia 2002 KKY KKW Superior Wałbrzych 21
TOMASIK Martyna 2001 KKY KKW Superior Wałbrzych 27
WAWRZYŃCZYK Paweł 2005 ZCI1 KKW Superior Wałbrzych 0
CELKEM:   618

#4: Zadov

JménoRočníkKategorieKlubBodů
BÁRTA Martin 2005 ZCI1 BIKECLINIC JUNIOR TEAM 37
BRAVENCOVÁ Denisa 2003 ZKY2 Short Bike Academy Opletal 23
BURSA Jan 2011 M5 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 36
ČEJKOVÁ Šárka 2000 JKY EUROFOAM SPORT TEAM 31
HAŠEK Max 2002 K SK BAGBIKE 26
HLADEČEK Martin 2007 M9 Short Bike Academy Opletal 35
HOMOLA Jakub 2000 J BIKE 2000 29
JEŽEK Vojtěch 2005 ZCI1 sport Beran Chrást 2
KAŠPAROVÁ Natalie 2000 JKY Bike Freaks Holice 30
KEC Jan 1990 EXP SUPERIOR RIDERS 30
KITTL Daniel 2002 K Bicykl Kříž Team 20
KLAUS Matěj 2001 K Bicykl Kříž Team 13
KOZEL Michal 1990 EXP SUPERIOR MTB TEAM 35
KUBÍK Lukáš 1978 MAST CK SPORT BERAN CHRÁST 36
KULHÁNEK David 2000 J CK MTB Maraton 19
LETEV Radim 2007 M9 MG Bike Team 26
MAREK Patrik 1983 MAST SUPERIOR RIDERS 37
MATULA Ondřej 2006 ZCI1 TUFO CykloZákladna Otrokovice 5
NĚMEC Šimon 2002 K Cyklo Ski klub Polička 10
PAVELKOVÁ Klára 2000 JKY SupGirls 34
PĚGŘÍM Filip 2000 J TJ TŽ TŘINEC 9
PLESKAČOVÁ Natálie 2003 ZKY2 Expres CZ Scott Team Kolín 32
PRŮDEK Matěj 1997 ELIT SUPERIOR MTB TEAM 34
PRŮDKOVÁ Barbora 1996 Z SUPERIOR MTB TEAM 36
PŮBALOVÁ Silvie 2010 Z7 Bike factory Strakonice 32
PURNOCH Jan 2008 M9 BIKECLINIC JUNIOR TEAM 22
RAŠKA Lukáš 2007 M9 Short Bike Academy Opletal 39
RAŠKA Tomáš 2009 M7 Short Bike Academy Opletal 37
RYBÁŘ Kryštof 2011 M5 CK LOKO Rakovník 35
SEIDLOVÁ Monika 2001 KKY Short Bike Academy Opletal 30
SEMERÁD Marek 2012 M5 Sram Mitas Trek team 37
SKYBA Zdeněk 1999 J TUFO CZ OTROKOVICE 14
SUCHÁ Kateřina 2003 ZKY2 ADASTRA SOKOL VELTĚŽ 20
SVATOŠ Tomáš 2004 ZCI2 Cyklo Ski klub Polička 6
TALA Erik 2006 ZCI1 MG Bike Team 0
VENCL Jakub 2000 J Eleven Mercedes Benz Mitas 0
VÍTŮ Jakub 1999 J EUROFOAM SPORT TEAM 6
VÍTŮ Josef 1995 ELIT EUROFOAM SPORT TEAM 15
VOZNIČKA Vojtěch 1999 J BIKE 2000 18
CELKEM:   637

#5: Bedřichov MČR

JménoRočníkKategorieKlubBodů
BRAVENCOVÁ Denisa 2003 ZKY2 Short Bike Academy Opletal 19
CSUJA Bálint 2003 ZCI2 Hungarian Nationalteam 14
DVOŘÁČEK Tobias 2006 ZCI1 Bicykl Kříž Team 0
FLÁMA Miroslav 1993 EXP Kolonej.cz Uničov 33
GAMBA Filip 2011 M5 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 35
HLADEČEK Martin 2007 M9 Short Bike Academy Opletal 29
HOMOLA Jakub 2000 J BIKE 2000 22
HONSA František 2000 J ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 28
HORÁK Marek 2005 ZCI1 BIKE 2000 0
CHÝLE Filip 2004 ZCI2 BICYKL KŘÍŽ TEAM ÚSTÍ n.Labem 11
JEŽEK Vojtěch 2005 ZCI1 CK SPORT BERAN CHRÁST 16
KAŠPAROVÁ Natalie 2000 JKY Bike Freaks Holice 28
KITTL Daniel 2002 K Bicykl Kříž Team 13
KOZEL Michal 1990 EXP SUPERIOR MTB TEAM 38
KUBÍK Lukáš 1978 MAST CK SPORT BERAN CHRÁST 33
LETTOVSKÝ Tomáš 1996 EXP BIKE 2000 25
MAREK Patrik 1983 MAST SUPERIOR RIDERS 34
MATULA Ondřej 2006 ZCI1 TUFO CykloZákladna Otrokovice 3
NAROVCOVÁ Beáta 2005 ZKY1 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 21
PĚGŘÍM Filip 2000 J TJ TŽ TŘINEC 2
PEJŠOVÁ Kristýna 2000 JKY SUPERIOR MTB TEAM 31
PIOTROWSKA Patrycja 1997 Z KKW Superior Wałbrzych 30
PRUDEK Dominik 1998 ELIT MORAVEC Team 25
PRŮDEK Matěj 1997 ELIT SUPERIOR MTB TEAM 36
PRŮDKOVÁ Barbora 1996 Z SUPERIOR MTB TEAM 38
PURNOCH Jan 2008 M9 BIKECLINIC JUNIOR TEAM 13
RAŠKA Lukáš 2007 M9 Short Bike Academy Opletal 40
RAŠKA Tomáš 2009 M7 Short Bike Academy Opletal 38
RYBÁŘ Kryštof 2011 M5 CK LOKO Rakovník 36
SEIDLOVÁ Monika 2001 KKY Short Bike Academy Opletal 31
SKLENÁRIK Filip 1996 ELIT Slovak national team 0
SKYBA Zdeněk 1999 J TUFO CZ OTROKOVICE 0
SUCHÁ Kateřina 2003 ZKY2 ADASTRA SOKOL VELTĚŽ 21
SVATOŠ Tomáš 2004 ZCI2 Cyklo Ski klub Polička 0
TALA Erik 2006 ZCI1 MG Bike Team 0
ULÍK Matej 1997 ELIT Slovak national team 32
VÍTŮ Jakub 1999 J EUROFOAM SPORT TEAM 1
VOZNIČKA Vojtěch 1999 J BIKE 2000 16
CELKEM:   601

#6: Brno

JménoRočníkKategorieKlubBodů
HLADEČEK Martin 2007 M9 Short Bike Academy Opletal 72
HLAVÁČ Jan 2011 M5 Czech Outdoor Club 72
HŐHN Martin 2009 M7 SKI Klub Kopřivnice 62
JANOVSKÝ Jonášek 2014 M3 MORAVEC Team 78
JIRASKOVA Ema 2009 Z7 mitas team 76
LETEV Radim 2007 M9 MG Bike Team 36
PROCHÁZKOVÁ Martina 2011 Z5 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 72
PURNOCH Jan 2008 M9 BIKECLINIC JUNIOR TEAM 42
RAŠKA Lukáš 2007 M9 Short Bike Academy Opletal 80
RAŠKA Tomáš 2009 M7 Short Bike Academy Opletal 70
SEMERÁD Marek 2012 M5 Sram Mitas Trek team 76
CELKEM:   0
 

Případné připomínky a dotazy k bodování posílejte na cpxcmtb@sportsoft.cz.

 
© 2017 Czech MTB s.r.o., created by SportSoft