Český pohár XCO MTB 2017


SportSoft - timing & resulting

ghost

Pořadí: 12.
Celkem bodů: 875

#1: Kutná Hora

JménoRočníkKategorieKlubBodů
DÖRING Maria 1998 Z TSV Großschönau/Ghost 22
FALTÝNEK Jan 2006 ZCI1 Cyklo Ski klub Polička 0
HANÁK Jakub 2002 K SK VELO PRAHA 0
KANĚRA Michal 1986 ELIT GHOST Team 28
KODL Pavel 1991 EXP CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 30
KUNTOVÁ Vendula 1993 Z GHOST Team 25
LAVIČKA Adam 1995 ELIT GHOST Team 16
LAVIČKA David 2003 ZCI2 GHOST Team 12
MOJŽÍŠ Josef 1999 J APACHE LOKO TRUTNOV 0
SEVERYN Richard 2007 M9 Expres CZ Scott Team Kolín 22
SZCZECIŃSKA Matylda 2002 KKY Warszawski Klub Kolarski 36
UHMANOVÁ Kateřina 2005 ZKY1 MS BIKE ACADEMY RACING 24
VENCL Libor 2004 ZCI2 Eleven Mercedes Benz Mitas 17
CELKEM:   210

#2: Praha

JménoRočníkKategorieKlubBodů
ANTOŠ Jakub 1994 EXP postavkolo.cz 17
DOBRÝ Petr 1977 MAST RAJEC Allivictus 37
DÖRING Maria 1998 Z TSV Großschönau/Ghost 22
FALTÝNEK Jan 2006 ZCI1 Cyklo Ski klub Polička 0
HANÁK Jakub 2002 K SK VELO PRAHA 0
KODL Pavel 1991 EXP CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 32
MACHÁČKOVÁ Barbora 2002 KKY GS cyklo team Jistebnice 18
NOVÁK Radek 1997 EXP GS cyklo team Jistebnice 16
SEVERYN Richard 2007 M9 Expres CZ Scott Team Kolín 22
UHMANOVÁ Kateřina 2005 ZKY1 MS BIKE ACADEMY RACING 23
VENCL Libor 2004 ZCI2 Eleven Mercedes Benz Mitas 21
CELKEM:   186

#3: Pec pod Sněžkou

JménoRočníkKategorieKlubBodů
ANTOŠ Jakub 1994 EXP postavkolo.cz 31
DÖRING Maria 1998 Z TSV Großschönau/Ghost 30
DOUDĚRA Petr 2009 M7 CC Choceň 34
FALTÝNEK Jan 2006 ZCI1 Cyklo Ski klub Polička 9
SEVERYN Richard 2007 M9 Expres.cz-Scott Team Kolín 28
UHMANOVÁ Kateřina 2005 ZKY1 MS BIKE ACADEMY RACING 30
URBANOVÁ Martina 1987 Z HNÍZDIL TEAM 19
VENCL Libor 2004 ZCI2 Eleven Mercedes Benz Mitas 25
CELKEM:   144

#4: Zadov

JménoRočníkKategorieKlubBodů
FALTÝNEK Jan 2006 ZCI1 Cyklo Ski klub Polička 3
HANÁK Jakub 2002 K SK VELO PRAHA 2
KODL Pavel 1991 EXP CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 37
KONVISAROVA Krystyna 1989 Z 31
UHMANOVÁ Kateřina 2005 ZKY1 MS BIKE ACADEMY RACING 26
URBANOVÁ Martina 1987 Z HNÍZDIL TEAM 28
VENCL Libor 2004 ZCI2 Eleven Mercedes Benz Mitas 22
CELKEM:   149

#5: Bedřichov MČR

JménoRočníkKategorieKlubBodů
FALTÝNEK Jan 2006 ZCI1 Cyklo Ski klub Polička 0
KODL Pavel 1991 EXP CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 37
NOVÁK Radek 1997 EXP GS cyklo team Jistebnice 27
PIGA Matej 2002 K Slovak national team 8
SZCZECIŃSKA Matylda 2002 KKY Warszawski Klub Kolarski 36
UHMANOVÁ Kateřina 2005 ZKY1 MS BIKE ACADEMY RACING 31
URBANOVÁ Martina 1987 Z HNÍZDIL TEAM 29
VENCL Libor 2004 ZCI2 Eleven Mercedes Benz Mitas 18
CELKEM:   186

#6: Brno

JménoRočníkKategorieKlubBodů
BARTOŠOVÁ Magdaléna 2010 Z7 MORAVEC Team 58
BARTOŠOVÁ Marie 2010 Z7 MORAVEC Team 56
MIKULÍK Lukáš 2009 M7 Cykloteam MXM Hulín 60
SEVERYN Richard 2007 M9 Expres.cz-Scott Team Kolín 58
VAŠUTOVÁ Barbora 2011 Z5 BIKE PRO RACING 68
ŽERNÍČKOVÁ Zita 2011 Z5 MORAVEC Team 78
CELKEM:   0
 

Případné připomínky a dotazy k bodování posílejte na cpxcmtb@sportsoft.cz.

 
© 2017 Czech MTB s.r.o., created by SportSoft