Český pohár XCO MTB 2017


SportSoft - timing & resulting

Focus

Pořadí: 6.
Celkem bodů: 1129

#1: Kutná Hora

JménoRočníkKategorieKlubBodů
DRHOVÁ Berenika 2005 ZKY1 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 20
FRITZSCH Felix 1989 ELIT Focus RAPIRO Racing 18
HUDECEK Jan 2004 ZCI2 TUFO CykloZákladna Otrokovice 18
HUDEČKOVÁ Anna 2007 Z9 TUFO CykloZákladna Otrokovice 39
KOßACK Janik 2000 J SSV Mounty Altenberg 39
KOVAŘÍKOVÁ Anna 2003 ZKY2 BEESPEE.CZ 13
KOVAŘÍKOVÁ Kateřina 2003 ZKY2 BEESPEE.CZ 11
LELEK Martin 2001 K APACHE LOKO TRUTNOV 0
MANSFELD Tadeáš 2007 M9 PROFISPORT Cheb 33
OBDRŽÁLEK Tomáš 2003 ZCI2 MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 37
PAVLÍČEK Patrik 2004 ZCI2 CK LOKO Rakovník 4
ŠAFÁŘOVÁ Zuzana 2001 KKY Cyklo-Ski klub Polička 28
WURSTER Leo 1993 ELIT TSV Dettingen / Erms 0
ZELENÝ Ondřej 1982 MAST Eleven Mercedes Benz Mitas 40
ŽENÍŠEK Martin 2006 ZCI1 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 5
CELKEM:   233

#2: Praha

JménoRočníkKategorieKlubBodů
DRHOVÁ Berenika 2005 ZKY1 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 19
HUDECEK Jan 2004 ZCI2 TUFO CykloZákladna Otrokovice 19
KOßACK Janik 2000 J SSV Mounty Altenberg 39
KOVAŘÍKOVÁ Anna 2003 ZKY2 BEESPEE.CZ 11
MANSFELD Tadeáš 2007 M9 PROFISPORT Cheb 21
OBDRŽÁLEK Tomáš 2003 ZCI2 MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 35
PAVLÍČEK Patrik 2004 ZCI2 CK LOKO Rakovník 0
ŠAFÁŘOVÁ Zuzana 2001 KKY Cyklo-Ski klub Polička 29
ZELENÝ Ondřej 1982 MAST Eleven Mercedes Benz Mitas 40
ŽENÍŠEK Martin 2006 ZCI1 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 16
CELKEM:   208

#3: Pec pod Sněžkou

JménoRočníkKategorieKlubBodů
DRHOVÁ Berenika 2005 ZKY1 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 27
HUDECEK Jan 2004 ZCI2 TUFO CykloZákladna Otrokovice 20
HUDEČKOVÁ Anna 2007 Z9 TUFO CykloZákladna Otrokovice 37
KOČÍ Štěpán 2002 K PRESTIGE CYCLING TEAM 3
MANSFELD Tadeáš 2007 M9 PROFISPORT Cheb 27
OBDRŽÁLEK Tomáš 2003 ZCI2 MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 38
ŠAFÁŘOVÁ Zuzana 2001 KKY Cyklo-Ski klub Polička 36
ZELENÝ Ondřej 1982 MAST Eleven Mercedes Mitas 40
ŽENÍŠEK Martin 2006 ZCI1 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 15
CELKEM:   179

#4: Zadov

JménoRočníkKategorieKlubBodů
BEYEROVÁ Kateřina 2006 ZKY1 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 22
DOSTÁL Martin 2008 M9 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 23
DRHOVÁ Berenika 2005 ZKY1 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 21
HUDECEK Jan 2004 ZCI2 TUFO CykloZákladna Otrokovice 13
JELÍNEK Lukáš 2010 M7 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 33
KOČÍ Štěpán 2002 K PRESTIGE CYCLING TEAM 4
KOVAŘÍKOVÁ Anna 2003 ZKY2 BEESPEE.CZ 18
KOVAŘÍKOVÁ Kateřina 2003 ZKY2 BEESPEE.CZ 17
MANSFELD Tadeáš 2007 M9 PROFISPORT Cheb 36
OBDRŽÁLEK Tomáš 2003 ZCI2 MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 39
PAVLÍČEK Patrik 2004 ZCI2 CK LOKO Rakovník 2
PILAŘ Patrik 2006 ZCI1 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 0
ŠAFÁŘOVÁ Zuzana 2001 KKY Cyklo-Ski klub Polička 34
ŠÍSLOVÁ Barbora 2008 Z9 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 34
WURSTER Leo 1993 ELIT r2-bike.com MTN CREW 27
ZELENÝ Ondřej 1982 MAST Eleven Mercedes Mitas 40
ŽENÍŠEK Martin 2006 ZCI1 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 22
CELKEM:   259

#5: Bedřichov MČR

JménoRočníkKategorieKlubBodů
DOLEŽALOVÁ Markéta 2005 ZKY1 Bike Freaks Holice 25
DRHOVÁ Berenika 2005 ZKY1 LYKO KLUB PRACHATICE 23
FRITZSCH Felix 1989 ELIT Focus RAPIRO Racing 27
HUDECEK Jan 2004 ZCI2 TUFO CykloZákladna Otrokovice 8
KOČÍ Štěpán 2002 K PRESTIGE CYCLING TEAM 0
KOVAŘÍKOVÁ Kateřina 2003 ZKY2 BEESPEE.CZ 14
MANSFELD Tadeáš 2007 M9 PROFISPORT Cheb 37
OBDRŽÁLEK Tomáš 2003 ZCI2 MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 38
ŠAFÁŘOVÁ Zuzana 2001 KKY Cyklo-Ski klub Polička 29
WURSTER Leo 1993 ELIT r2-bike.com MTN CREW 23
ZELENÝ Ondřej 1982 MAST Eleven Mercedes Mitas 40
ŽENÍŠEK Martin 2006 ZCI1 LYKO KLUB PRACHATICE 23
CELKEM:   250

#6: Brno

JménoRočníkKategorieKlubBodů
HUDEČKOVÁ Anna 2007 Z9 TUFO CykloZákladna Otrokovice 78
MANSFELD Tadeáš 2007 M9 PROFISPORT Cheb 76
CELKEM:   0
 

Případné připomínky a dotazy k bodování posílejte na cpxcmtb@sportsoft.cz.

 
© 2017 Czech MTB s.r.o., created by SportSoft